Lauren Ruth Ward

21 грудня 2020, Пн. 19:00
Barman Dictat Київ, вул. Хрещатик, 44
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Важливо: нова локація і дата - 21 грудня, Barman Dictat

Подію перенесено з 4 червня (Caribbean Club).

Кожен, хто хоч раз бачив виступ Лорен Рут Ворд, назавжди пам'ятає цю мить. Просто тому, що вона має такий вплив на людей. Справа в тому, що не часто побачиш людину, яка співає кожною клітинкою своєї сутності, але коли це стається, ти змінюєшся назавжди. Ти сидиш і думаєш, якщо вона може випромінювати таку силу і енергію, то чому не можу я? Саме так з'являється віра в себе і натхнення – несподівано, легко, радісно. Критики порівнюють Лорен Рут Ворд з Дженіс Джоплін, Флоренс Велч та Кортні Барнетт. Для більшого комфорту ми можемо хапатися за ці імена, але жодне порівняння не віддає належне постаті Лорен. І в цьому ми з вами зовсім скоро переконаємося самі.

21 грудня, Barman Dictat

Дебютна платівка Лорен ʼWell, Hellʼ зібрала чимало захоплених відгуків від NYLON, Noisey, Consequence of Sound, the Los Angeles Times, Indie Shuffle та багатьох інших. Про дівчину з Меріленду вмить дізнався весь світ. Відео щирих та надривних виступів з піснями Blue Collar Sex Kitten, Make Love to Myself та вражаючої Did I Offend You розліталися мережею, розбивали серцяі тривожили душі. «Мені багато що є сказати», – заявляє Лорен у титульному треці альбому. І справді, ця дівчина не лізе за словом до кишені.

Лорен завжди підтримувала гурти, які їй подобалися, і вони підтримували її. Завдяки міцній спільноті, що зібралася довкола неї, вона вже за короткий час опинилася на великих сценах, граючи з такими артистами як Yeah Yeah Yeahʼs, Shirley Manson, Едді Веддер Vedder, LP, Shakey Graves, Liz Phair та навіть з Кітом Урбаном. До речі, одна з таких зустрічей із співачкою LP стала доленосною – співачки вже понад рік заручені.

Закохавшись у процес аналогового запису, Лорен взялася записувати другий альбом. Сингл Water Sign уже в мережі, а нова платівка співачки під назвою 'Vol. II' вийде 13 березня. Лорен все ще є що сказати – про силу жінок та самовідкриття – з легкістю, красою та вражаючою влучністю. Рок-н-ролл у 2020 потребує чогось незвичайного. Дякуємо Богиням, що надіслали нам Лорен Рут Ворд.

Де придбати квитки на Lauren Ruth Ward?

Ви можете придбати квитки на Lauren Ruth Ward на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)