Лавка

6 вересня 2020, Нд. 20:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подію перенесено на 06.09

20:00. З питань обміну квитків прохання звертатися до театру, за номером телефону +38 068 940 49 70.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр "Актор"
Контакти організатора: +38 068 940 49 70

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на виставу «Лавка»?

1. Подивитися водночас смішну та зворушливу постановку.
2. Дізнатися про ще одну унікальну історію кохання.
3. Здивуватися, яку важливу роль може зіграти звичайна лавка.

Ця вистава поставлена за п'єсою сучасного драматурга Олександра Гельмана. Ви, напевно, пам'ятаєте фільми за його сценаріями: «Нічна зміна», «Зворотній зв'язок», «Премія» та інші.

Із моменту першого театрального втілення цієї п'єси пройшло 35 років, але вона залишається такою ж актуальною. Чим може бути звичайна лавка в парку? Виявляється, місцем і звинувачення, і сповіді, і зізнань, і навіть порятунку.

Дві людини. Чоловік і жінка. Вони – самотні серед цього велелюдного світу. Здається, вони просто шукають легкого флірту і теплої розмови. Але насправді вони можуть знайти одне в одному розуміння, співчуття та підтримку. І саме це вони й шукали все життя. А якщо раптом з'ясується, що вони вже знайомі? Хто кого впізнає першим? Це буде знову брехня чи освідчення в щирому коханні?

Обов'язково приходьте на цю ліричну комедію, щоб поговорити легко і з гумором про найважливіші речі. Це буде цікаво!