25 грудня 2019, Ср. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Лавка до Києва! Чекаємо вас 2019-12-25 о 19:00 на майданчику Театр Актор, Київ.
Ви можете купити квитки на Лавка на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу «Лавка»?

1. Подивитися водночас смішну та зворушливу постановку.
2. Дізнатися про ще одну унікальну історію кохання.
3. Здивуватися, яку важливу роль може зіграти звичайна лавка.

Ця вистава поставлена за п'єсою сучасного драматурга Олександра Гельмана. Ви, напевно, пам'ятаєте фільми за його сценаріями: «Нічна зміна», «Зворотній зв'язок», «Премія» та інші.

Із моменту першого театрального втілення цієї п'єси пройшло 35 років, але вона залишається такою ж актуальною. Чим може бути звичайна лавка в парку? Виявляється, місцем і звинувачення, і сповіді, і зізнань, і навіть порятунку.

Дві людини. Чоловік і жінка. Вони – самотні серед цього велелюдного світу. Здається, вони просто шукають легкого флірту і теплої розмови. Але насправді вони можуть знайти одне в одному розуміння, співчуття та підтримку. І саме це вони й шукали все життя. А якщо раптом з'ясується, що вони вже знайомі? Хто кого впізнає першим? Це буде знову брехня чи освідчення в щирому коханні?

Обов'язково приходьте на цю ліричну комедію, щоб поговорити легко і з гумором про найважливіші речі. Це буде цікаво!