24 серпня 2019, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Назва гурту "Le Cœur" з франзуцької перекладається як «серце», хоча звучить, як назва алкогольного напою «Лікер».

Нашою метою є доторкнутися до серця слухача, об’єднати мільйони людей за допомогою нашої музики, та зробити цей світ трошечки кращим!

Історія та пригоди нашого гурту почалися ще у 2013. На той час до складу гурту входили студенти, які навчалися разом, усі були з п’яти різних країн. Тоді ми грали в наших кімнатах у гуртожитку після занять, а використовували ми для цього звичайні тарілки, ложки, виделки та ін.
4 травня 2014 року ми вперше почали репетирувати в справжній студії зі справжніми музичними інструментами, почали писати власні пісні та грати на багатьох концертах. За рік ми зіграли наш перший сольний концерт, на який завітало майже 300 слухачів.
У 2016 році вийшов наш перший альбом "entends les mots de ton cœur" ( в перекладі «Слухай своє серце»).
Відтоді ми мали можливість грати наживо для більш ніж 50 тисяч слухачів по всій Україні. Ми проїхали тисячі кілометрів, провели сотні годин у дорозі, відвідали більш ніж 20 українських міст, виступали на кращих фестивалях країни: Файне Місто (головна сцена), Atlas weekend, Energy fest, Jazz Koktebel, Via Carpatia, Meat and Beer festival та багатьох інших.

Та час швидкоплинний, а життя мінливе, тож ми теж внесли певні зміни: трансформували нашу музику на абсолютно новий стиль "cKor", який можна назвати сумішшю африканських ритмів, Rock, Funk, Fusion і Electronic.
На сьогоднішній день до складу гурту входять 4 учасники: Василь Блажевич (гітара), Платон Бєлов (бас), Віталій Петренко (барабани), Дієдонне Нгелека (вокал). У цьому складі ми записали та зробили реліз нашого другого альбому “We Are Coming”.
Тепер, ми з нетерпінням чекаємо на початок нового туру на підтримку альбому, та готуємо наш другий великий сольний концерт, який відбудеться 24 серпня в Caribbean club.

Запрошуємо на концерт!