16 лютого 2019, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 550 грн.
від 550 грн.

Про подiю

Le Figaro Project - смілива і водночас унікальна подія.

Поєднання великої кількості жанрів, візуалізація, оперета, циркове і акробатическое мистецтво, спецефекти. Коктейль емоцій, прийнявши який, ви відчуєте історію, яку розкажуть артисти, виконуючи знамениті на весь світ твори.

Сцена Caribbean Club перетвориться до невпізнання. Тонни обладнання і декорацій дозволять максимально зануриться в сюжетну лінію і отримати ефект присутності та залучення в любовну історію.

Ніщо і ніхто не зможе вас відволікти від отримання дози справжнього мистецтва.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати