2 лютого 2020, Нд. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лебедине озеро у Києві - фото №1 Лебедине озеро у Києві
Лебедине озеро у Києві - фото №2 Лебедине озеро у Києві афіша

Про подiю

Лебедине озеро в Києві! 2 лютого о 19.00 на сцені Національної опери України відбудеться грандіозна подія.

Чому варто піти на "Лебедине озеро" в Києві?

1. Насолодитися перлиною класичного балету в атмосфері Національної опери України.
2. Спостерігати за майстерністю прими-балерини Петри Конті.
3. Отримати незабутні враження від, по-справжньому, грандіозного балету.

Петра конті та "Лебедине озеро" в національній опері україни

Петра Конті (Petra Conti) – прима-балерина міланського театру La Scala, Бостонського балету та балету Лос-Анджелеса знову в Києві на запрошення Олександра Стоянова для участі в легендарному спектаклі Лебедине озеро.

Петра Конті має природні неймовірні балетні дані та витончену жіночу красу. У віці 17 років вона була запрошена як étoile («зірка», вищий статус балерини) в La Scala. У 2014 році удостоїлася звання Посла італійського танцю у світі.

Petra Conti танцює з такими всесвітньо відомими зірками балету як: Роберто Болле (Roberto Bolle), Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov), Іван Васильєв (Ivan Vasiliev), Массімо Муррей (Massimo Murru).

І ось тепер у Києві Петра Конті виконає партію Одетти-Оділь у парі зі Станіславом Ольшанським, який зіграв роль принца Зігфріда. Молодий і талановитий артист в 2019 році отримав золоту медаль на міжнародному конкурсі артистів балету в Сеулі.

Вистава-балет «Лебедине озеро» за участю Петри Конті викликала неабиякий ажіотаж серед шанувальників цього виду мистецтва. Геніальна музика Петра Чайковського, чудові костюми та декорації в поєднанні з майстерністю солістів і танцюристів балетної трупи залишать незабутнє враження в серцях глядачів.

Де купити квитки на "Лебедине озеро" в Києві?

Квитки на "Лебедине озеро" в київській Національній опері можна придбати на сайті Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром.