12 травня 2019, Нд. 16:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лебедине озеро»?

1. «Лебедине озеро» – це коли отримані враження перевершують будь-які очікування.
2. Історія кохання Одетти й Зігфріда ніколи не припинить хвилювати глядача.
3. Вистава розбудить у кожній душі найщиріші переживання.

У Театрі опери та балету – приголомшливе видовище, легенда світової балетної класики, «Лебедине озеро». Поспішайте бачити одну з найбільш затребуваних постановок світу!

«Лебедине озеро» – це сплетіння реальності та чарів. Робота завжди приваблювала досвідченого глядача глибоким психологізмом і внутрішньою філософією. Класика поза часом. І всесвітньо відомий балет – тому підтвердження.

У центрі сюжету – кохання прекрасної Одетти і принца Зігфріда, на заваді якому став злий чарівник Ротбарт. Закохані проходять через тяжкі випробування в прагненні бути разом. Ви із завмиранням серця знову і знову будете переконуватися в нетлінній істині: добро сильніше за зло. І все це – під чарівну музику Петра Чайковського.

Балет «Лебедине озеро» – один із творів, який збагачує репертуар будь-якого театру. Одеська опера запрошує насолодитися талантом і високою технічністю віртуозних артистів, яким чудово вдаються найсуперечливіші образи.

У постановці використані фрагменти хореографії М. Петіпа, А. Горського, К. Сергєєва.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати