10 листопада 2018, Сб. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лебедине озеро у Києві - фото №1 picture
Лебедине озеро у Києві - фото №2 picture
Лебедине озеро у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лебедине озеро»?

1. Прима-балерина Національної опери Куби Grettel Morejon вперше виступить на київській сцені
2. Пару їй складе прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов
3. За мотивами улюбленої старовинної німецької легенди

Тільки 10 листопада! Вперше прима-балерина National Ballet of Cuba Греттель Морехон і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов у виставі «Лебедине озеро».

У Києві Греттель Морехон виконає партію Одетти-Оділь в парі з Олександром Стояновим, який зіграє роль принца Зігфріда.

Grettel Morejon - балерина з Гавани. Вона почала свою балетну підготовку в Гавані в Національній балетній школі Фернандо Алонсо. У той період вона отримала дві золоті та одну бронзову медалі на кубинських міжнародних конкурсах для студентів. Танцювала в якості гостя в Першому Міжнародному балетному фестивалі танцювальних академій в Санто-Домінго, Домініканська Республіка. У 2006 році закінчила своє навчання із Золотою медаллю і приєдналася до Національного балету Куби (BNC) в якості солістки, а в 2013 році отримала статус прима-балерини.

Греттель танцює класичні, неокласичні і сучасні твори хореографів, таких як Август Бурнонвіль, Джордж Баланчін, Агнес де Мілль, Алісія Алонсо, Віктор Уллате, Пітер Кванц, Джиммі Гамонет, Анабель Лопес Очоа, Ігал Перрі та інших. Журнал Magazine Dance визнав її кращою балериною 2011 року разом з Осіелем Гуні за виконання pas de deux Coppelia в Нью-Йорку.

Вона неодноразово виступала як запрошена зірка Перуанського національного балету. Виступала на безлічі фестивалів, таких як «Софійський фестиваль» в Італії; Фестиваль в Калі, Колумбія; Фестиваль «Жінки в танці» в Кіто, Еквадор; в трьох Гала, організованих Університетом Автономного Держави Мексики і в Галереї Зірок Балету в Чилі. З 2006 року вона бере участь у всіх Міжнародних балетних фестивалях Гавани.

Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) - прем'єр балету Національної опери України. Заслужений артист України. Лауреат міжнародних конкурсів. Олександр Стоянов танцює в парі з такими балеринами як Катерина Кухар (Kateryna Kukhar), Яна Саленко (Iana Salenko), Анна Нікуліна (Anna Nikulina), Петра Конті (Petra Conti).

«Лебедине озеро» - найбільший світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Створено виставу за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, перетворену на лебедя прокляттям чаклуна - Ротбарта. Це містична історія розказана під геніальну музику Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла з темрявою, Одетти з Оділь. Тут добро торжествує над злом - любов, вбити яку неможливо.

Лібрето: Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери