20 вересня 2019, Пт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лебедине озеро у Києві - фото №1 Лебедине озеро у Києві
Лебедине озеро у Києві - фото №2 Лебедине озеро у Києві афіша
Лебедине озеро у Києві - фото №3 Лебедине озеро у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на балет Лебедине озеро?

1. Побачити постановку провідного хореографа сучасності.
2. насолоджуючись кожним відточеним рухом танцюристів.
3. Стати частиною унікального театрального явища.

Гаряче відкриття балетного сезону в Києві! Прима-балерина New York City Ballet і San Francisco Ballet Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) і прем'єр балету San Francisco Ballet Микола

Городиський в спектаклі «Лебедине озеро».

Тільки 20 вересня на історичній сцені Національної опери України - балет «Лебедине озеро» у виконанні двох зірок світового балету. У Києві Анна-Софія виконає партію Одетти-Оділь в парі з Олександром Стояновим, який зіграє роль принца Зігфріда.

Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) - балерина з Аргентини. У 13 років вона переїхала в Нью-Йорк, щоб вчитися в школі американського балету. З 2004 року танцює в New York City Ballet, де отримала звання прими-балерини, а з 2017 року - прима-балерина San Francisco Ballet. Анна Софія Шеллер танцює в парі з такими зірками балету як Хуліо Бокка (Julio Bocca), Джозеф Гатті (Joseph Gatti), Джозеф Філліпс (Joesph Phillips).

Микола Городиський (Nicolai Gorodiskii) - прем'єр балету San Francisco Ballet. Він народився в Україні і в віці 1 року батьки забрали його і переїхали на постійне місце проживання в Аргентину. Він яскрава фігура в світі балету. Молодий але дуже талановитий і перспективний танцюрист. Аргентинська балетна школа разом з українським корінням зробили свою справу. Високий стрибок, численне обертання і південний темперамент. Він працював в таких театрах як Віденська Опера, Театр Колон і багато Дрига.

«Лебедине озеро» - найбільший світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Створено спектакль за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, зачарованою в лебедя прокляттям злого генія - Ротбарда. Ця містична історія розказана під геніальну музику Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла з темрявою, Одетти з Оділь. Тут добро торжествує над злом - любов, вбити яку неможливо.

Лібрето: Василя Гельцер
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери