31 жовтня 2018, Ср. 19:00
Міський Будинок культури Прилуки , вул. Коптєва, 30
від 140 грн.
від 140 грн.

Про подiю

Чому варто піти на танцювальне шоу "Лебедине озеро"?

1. Подивитися балетну класику.
2. Встигнути на виступ Classical Grand Ballet до їх гастролей в Італії.
3. Долучитися на один вечір до вічного прекрасного.

31 жовтня в Міському будинку культури можна буде подивитися справжній шедевр світового балету. Класика - вічна, і "Лебедине озеро" - яскравий доказ цього.

Виступати для вас буде Classical Grand Ballet - антрепризний театр, створений Костянтином Пінчуком. Його мета - підтримувати традиції класичного мистецтва. І Classical Grand Ballet з успіхом справляється з цим завданням!

Гастролі колективу в Німеччині, Іспанії, США та Мексиці якнайкраще свідчать про це. Незабаром театр вирушить в тур в Італію, так що встигніть застати його в Україні! "Лебедине озеро" стало дебютним балетом П.І.Чайковського. Його прем'єра відбулася майже півтора століття назад! Сьогодні абсолютно неможливо навіть уявити, що спектакль, в якому головною героїнею була дівчина-лебідь, не мав успіху у публіки Великого театру. Про "Лебединому озері" надовго забули.

І тільки лише після смерті великого композитора Рікардо Дриго, досвідчений капельмейстер Маріїнського театру, скомпонував новий твір з музики П.І. Чайковського. Цього разу постановкою зайнялися Лев Іванов і Маріус Петіпа. І друга прем'єра оновленого балету відбулася майже через 20 років після першої. Так, з кінця 19 століття спектакль став ліричної вершиною світового класичного балету.

І сьогодні продовжує тріумфальний хід "Лебединого озера". Станьте частиною вічного прекрасного! Чекаємо Вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Лускунчик Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 2 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 12.01 - 13.01.2019 Державний ансамбль пісні і танцю Грузії KUTAISI. Грузинське різдво Державний ансамбль пісні і танцю Грузії KUTAISI. Грузинське різдво 2 Події Державний ансамбль пісні і танцю Грузії KUTAISI. Грузинське різдво 14.12 - 18.12.2018 Royal Opera House London: Баядерка 12 грудня 19:30, Ср Royal Opera House London: Баядерка Київ, Баттерфляй DeLuxe Антрацит зал від 120 грн. Royal Opera House London: Баядерка Вже не хочу 12 грудня Royal Opera House London: Баядерка Баттерфляй DeLuxe Антрацит зал Придбати Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Вт Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати