31 жовтня 2018, Ср. 19:00
Міський Будинок культури Прилуки , вул. Коптєва, 30
від 140 грн.
від 140 грн.

Про подiю

Чому варто піти на танцювальне шоу "Лебедине озеро"?

1. Подивитися балетну класику.
2. Встигнути на виступ Classical Grand Ballet до їх гастролей в Італії.
3. Долучитися на один вечір до вічного прекрасного.

31 жовтня в Міському будинку культури можна буде подивитися справжній шедевр світового балету. Класика - вічна, і "Лебедине озеро" - яскравий доказ цього.

Виступати для вас буде Classical Grand Ballet - антрепризний театр, створений Костянтином Пінчуком. Його мета - підтримувати традиції класичного мистецтва. І Classical Grand Ballet з успіхом справляється з цим завданням!

Гастролі колективу в Німеччині, Іспанії, США та Мексиці якнайкраще свідчать про це. Незабаром театр вирушить в тур в Італію, так що встигніть застати його в Україні! "Лебедине озеро" стало дебютним балетом П.І.Чайковського. Його прем'єра відбулася майже півтора століття назад! Сьогодні абсолютно неможливо навіть уявити, що спектакль, в якому головною героїнею була дівчина-лебідь, не мав успіху у публіки Великого театру. Про "Лебединому озері" надовго забули.

І тільки лише після смерті великого композитора Рікардо Дриго, досвідчений капельмейстер Маріїнського театру, скомпонував новий твір з музики П.І. Чайковського. Цього разу постановкою зайнялися Лев Іванов і Маріус Петіпа. І друга прем'єра оновленого балету відбулася майже через 20 років після першої. Так, з кінця 19 століття спектакль став ліричної вершиною світового класичного балету.

І сьогодні продовжує тріумфальний хід "Лебединого озера". Станьте частиною вічного прекрасного! Чекаємо Вас!

Схожі події

NDT. Nederlands Dans Theater 15 квітня 20:00, Пн NDT. Nederlands Dans Theater Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 450 грн. NDT. Nederlands Dans Theater Вже не хочу 15 квітня NDT. Nederlands Dans Theater Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот Дон Кіхот 1 Подія Дон Кіхот 29.03 - 29.03.2019 Маскарад Маскарад 2 Події Маскарад 27.03 - 17.04.2019 Народження балерини Народження балерини 1 Подія Народження балерини 30.03 - 30.03.2019