24-pay-mark Created with Sketch.

Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада

8 грудня 2018, сб. 19:00-21:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №1 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №2 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві афіша
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №3 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві квитки
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №4 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві на concert.ua
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №5 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві фото
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №6 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Катерини Кухар?

1. Найочікуваніша подія у світі українського балету
2. Тріо, що підкорило Україну і весь світ
3. Спеціально створена для шоу проекція

Творчий вечір незрівнянної Катерини Кухар за участю Олександра Стоянова і Адамжана Бахтіяра.

8 грудня на історичній сцені Національної опери України творчий вечір Катерини Кухар, в рамках якого прима-балерина виконає партії білого лебедя - Одетти з вистави «Лебедине озеро» і Шехеразади з однойменного балету.

Катерина Кухар - народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Кожен спектакль з її участю гідний того щоб його відвідати. Вона балерина з особливим почерком, стилем, яка вміє за допомогою свого тіла і драматичного таланту передати глядачеві не лише танцювальний текст, а й глибокі поетичні формулювання про любов і пристрасть.

На початку вечора глядачі зможуть насолодитися елегантним і чуттєвим танцем Катерини Кухар в білому акті «Лебедине озеро», де прима-балерина танцюватиме з заслуженим артистом України Олександром Стояновим, він славиться своєю позитивною енергією і високими з зависанням стрибками. Глядачі люблять їх дует за ризиковані і легкі підтримки.

У другій частині, на численні прохання глядачів, вечір завершиться одноактним балетом з нотками східних прянощів «Шехеразада». Головні партії виконають Катерина Кухар та провідний соліст «Астана Опера» Адамжан Бахтіяр. Фантастичний Адамжан виконає партію Золотого раба. Адамжан Бахтіяр - один з кращих представників молодого покоління в балеті. Володар Гран-прі багатьох престижних міжнародних конкурсів, серед яких: Гран-прі Міжнародного конкурсу артистів балету VKIBC (Нью-Йорк, США 2017), Гран-прі V Міжнародного конкурсу артистів балету в Стамбулі (Туреччина, 2016), завоював премію на Міжнародному конкурсі артистів балету та хореографів у Москві і є володарем авторитетної міжнародної балетної премії Dance Open в номінації «Містер Віртуозність». Артист з яскраво вираженим східним типажем заворожує глядачів своєю зовнішністю, технічним танцем і феноменальним стрибком.

Справжнім сюрпризом стане також і те, що під час другого акту вистави «Лебедине озеро» глядачі зможуть побачити абсолютно нову проекцію, яка створюється спеціально для цього вечора.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Театр "Особистості" від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Театр "Особистості" Придбати