Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада

8 грудня 2018, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №1 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №2 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві афіша
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №3 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві квитки
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №4 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві на concert.ua
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №5 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві фото
Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві - фото №6 Катерина Кухар. Лебедине озеро. Шахерезада у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Катерини Кухар?

1. Найочікуваніша подія у світі українського балету
2. Тріо, що підкорило Україну і весь світ
3. Спеціально створена для шоу проекція

Творчий вечір незрівнянної Катерини Кухар за участю Олександра Стоянова і Адамжана Бахтіяра.

8 грудня на історичній сцені Національної опери України творчий вечір Катерини Кухар, в рамках якого прима-балерина виконає партії білого лебедя - Одетти з вистави «Лебедине озеро» і Шехеразади з однойменного балету.

Катерина Кухар - народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Кожен спектакль з її участю гідний того щоб його відвідати. Вона балерина з особливим почерком, стилем, яка вміє за допомогою свого тіла і драматичного таланту передати глядачеві не лише танцювальний текст, а й глибокі поетичні формулювання про любов і пристрасть.

На початку вечора глядачі зможуть насолодитися елегантним і чуттєвим танцем Катерини Кухар в білому акті «Лебедине озеро», де прима-балерина танцюватиме з заслуженим артистом України Олександром Стояновим, він славиться своєю позитивною енергією і високими з зависанням стрибками. Глядачі люблять їх дует за ризиковані і легкі підтримки.

У другій частині, на численні прохання глядачів, вечір завершиться одноактним балетом з нотками східних прянощів «Шехеразада». Головні партії виконають Катерина Кухар та провідний соліст «Астана Опера» Адамжан Бахтіяр. Фантастичний Адамжан виконає партію Золотого раба. Адамжан Бахтіяр - один з кращих представників молодого покоління в балеті. Володар Гран-прі багатьох престижних міжнародних конкурсів, серед яких: Гран-прі Міжнародного конкурсу артистів балету VKIBC (Нью-Йорк, США 2017), Гран-прі V Міжнародного конкурсу артистів балету в Стамбулі (Туреччина, 2016), завоював премію на Міжнародному конкурсі артистів балету та хореографів у Москві і є володарем авторитетної міжнародної балетної премії Dance Open в номінації «Містер Віртуозність». Артист з яскраво вираженим східним типажем заворожує глядачів своєю зовнішністю, технічним танцем і феноменальним стрибком.

Справжнім сюрпризом стане також і те, що під час другого акту вистави «Лебедине озеро» глядачі зможуть побачити абсолютно нову проекцію, яка створюється спеціально для цього вечора.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019 Чорний квадрат. Новорічний кекс 18 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Новорічний кекс Київ, ATLAS від 150 грн. Чорний квадрат. Новорічний кекс Вже не хочу 18 грудня Чорний квадрат. Новорічний кекс ATLAS Придбати