Нова дата

Леді Вакбета

3 листопада 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:700-80-10

Хореографічна траги-комедія в двох актах.

У центрі цієї історії, сам того не бажаючи, знаходиться Вакбет Лавсторд. Його самодостатньо закохана в себе життя розмірено текла, рівно до тих пір, поки містер Вакбет НЕ захопився прекрасної Дівой місцевого кабаре.

Варто зауважити, що захоплення це було далеко не першим, колись давно, Вакбет клявся у вічній любові Артистці цього ж кабаре, але це було давно і далеко ...

Ах, так, трохи не забув, містер Вакбет, до речі одружений, але не так давно, як клявся в любові Артистці ...

А ось маленька сусідка Лоліта, навпаки, сама жарко захопилася містером Вакбетом.

І це тільки на перший погляд все заплутано, насправді все просто.

Один Вакбет і 4 його леді

І це тільки на перший погляд все смішно і безглуздо, насправді, все дуже заплутано.

Яскрава, сучасна історія, на вічні теми любові, ревнощів, дружби, відданості. Вона занурить вас в море хореографії, яскравих костюмів, сучасної музики та чудового настрою.