Грузинський театр танцю Legacy

2 грудня 2018, Нд. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 370 грн.
від 370 грн.
Обрати квиток

Галерея

Грузинський театр танцю Legacy в Одесі - фото №1 Грузинський театр танцю Legacy в Одесі
Грузинський театр танцю Legacy в Одесі - фото №2 Грузинський театр танцю Legacy в Одесі афіша
Грузинський театр танцю Legacy в Одесі - фото №3 Грузинський театр танцю Legacy в Одесі квитки
Грузинський театр танцю Legacy в Одесі - фото №4 Грузинський театр танцю Legacy в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт грузинського театру танцю Legacy?

1. Legacy - буря на сцені! Їх танець кидає виклик законам гравітації!
2. Це приголомшливе шоу - грузинські народні танці та яскраві театралізовані сюжетні постановки в супроводі багатої палітри грузинських народних музичних інструментів.
3. Вважається, що саме Legacy вивів національний грузинський танець на нові висоти.

Грузинський театр танцю «Legaсy» вперше Одесі!

2 грудня в Одеській філармонії колектив на суд глядачам представить танцювальне шоу «The Flying Georgian». Запальні ритми грузинських танців, яскраві костюми і відточена майстерність артистів із Грузії не залишать байдужими жодного глядача.

Закордонні критики, які побували на концертах, захоплено писали: «Грузинські артисти балету - сама досконалість», «Це не танець, це - політ», «Буря на сцені! Їх танець кидає виклик законам гравітації», «Союз чоловічий бравади і жіночої граційності», «Феєрія танцюристів, які злітають в повітря з калейдоскопічною геометрією і військовою чіткістю».

Грузинський танцювальний театр «Legacy» був заснований танцюристами Грузинського Національного ансамблю народного танцю «Сухішвілі» Макою і Якою Вачеїшвілі. З моменту заснування колективу в 2006 році Legacy через музику і танець показує глядачам з різних країн багатство культури грузинського народу. Зараз у складі колективу 40 танцюристів. Вважається, що саме Legacy вивів національний грузинський танець на нові висоти. Поєднання вікових традицій і сучасних танцювальних технік, більша кількість виконавців, прискорений темп, постійна зміна ритму, поєднання фольклорних прийомів і класичної танцювальної техніки, добре розрахований загальний малюнок танцю, чіткий поділ солістів і масовки за балетним принципом - все це принесло колективу заслужену світову славу і широку популярність у всьому світі. У репертуарі театру представлено все різноманіття грузинських танців, однак найбільш відомим вважається «картулі» - романтичний парний танець, виконання якого вимагає від танцюристів найвищої майстерності.

Шоу «The Flying Georgian» - це грузинські народні танці та яскраві театралізовані сюжетні постановки в супроводі багатої палітри грузинських народних музичних інструментів.