24-pay-mark Created with Sketch.

Легенди Нового Орлеану. Dnipro big band

від 130 ₴

Про подiю

Концерт «Легенди Нового Орлеану. DNIPRO BIG BAND» у Дніпрі відбудеться 25 лютого 2024 року об 11:00 в Дніпропетровській філармонії.

Чому варто піти на концерт «Легенди Нового Орлеану. DNIPRO BIG BAND» у Дніпрі?

  1. Нові відкриття у чарівному світі джазу.
  2. Віртуози DNIPRO BIG BAND на сцені.
  3. Яскравий відпочинок для всієї родини.

Концерт «Легенди Нового Орлеану. DNIPRO BIG BAND» у Дніпрі

Пропонуємо усім – маленьким та дорослим – глядачам із захопленням поринути у світ вільної, енергійної та завжди актуальної музики! Всесвітом джазу гостей проведуть неперевершені майстри DNIPRO BIG BAND. Ведуча вечора – Дарина Полякова. Режисер програми – Михайло Коливанов.

Музична подорож до Нового Орлеану на крилах мелодій від DNIPRO BIG BAND

25 лютого зал філармонії перетвориться на особливе місце, де із розмаїття стилів та жанрів народжуватиметься ні нащо не схожа музика, якій судилося підкорити світ. І це – джаз! Саме Новий Орлеан, який давно вже називали Парижем-на-Місісіпі, став домівкою для талановитих музикантів, які грали блюз, марші та навіть оперні попурі та власні п’єси. Їхні мистецькі пошуки вилилися у абсолютно новий вид музичного мистецтва. Цього вечора провідні солісти філармонії подарують вам дійсно незабутні враження та чудовий настрій. І любов до джазу залишиться з вами назавжди. Чекаємо на всю вашу родину!

Де купити квитки на концерт «Легенди Нового Орлеану. DNIPRO BIG BAND» у Дніпрі?

Ви можете швидко оформити квитки на сайті Concert.ua.

Схожі події

ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати O.TORVALD. Презентація нового альбому 12 квітня 19:00, пт O.TORVALD. Презентація нового альбому Київ, Bel etage від 599 ₴ O.TORVALD. Презентація нового альбому Вже не хочу 12 квітня O.TORVALD. Презентація нового альбому Bel etage Придбати