Легке знайомство

21 квітня 2020, Вт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Легке знайомство в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-21 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Легке знайомство на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу "Легке знайомство"?

1. Здивуватися незвичайним поворотам сюжету.
2. Побачити вживу гру улюбленого актора Михайла Жоніна, відомого з озвучення султана Сулеймана в "Пишному Столітті" і виконання головних ролей в серіалах "Пес" і "Черговий лікар".
3. Випробувати гаму яскравих емоцій від перегляду оригінальної історії взаємин жінки і чоловіка.

Легке знайомство - романтична комедія Валентина Красногорова.

Ресторан при готелі. В опівнічному світлі з'являється прекрасна незнайомка і тут же робить знаки уваги інтелігентній чоловікові. Але хто вона? Нічний метелик, витончена шукачка пригод або нудьгуюча нероба? Чомусь здається, що за її наполегливими спробами зав'язати знайомство стоїть щось більше, ніж просто бажання красиво і ненудно провести ніч. Вона приваблює, спокушає і тут же відштовхує. Але хто сказав, що це знайомство обіцяє бути легким?

Адже за все, що нам дорого потрібно боротися до кінця. Що за цим стоїть, ви дізнаєтеся, подивившись історію, розіграну чудовими акторами Крістіною Синельник і Михайлом Жонін.

Актори: Крістіна Синельник, Михайло Жонін
Режисер – Ольга Семешкіна
Продюсер – Тетяна Едемська.