Легке знайомство

14 жовтня 2018, Нд. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Легке знайомство у Києві - фото №1 Легке знайомство у Києві
Легке знайомство у Києві - фото №2 Легке знайомство у Києві афіша
Легке знайомство у Києві - фото №3 Легке знайомство у Києві квитки
Легке знайомство у Києві - фото №4 Легке знайомство у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Легке знайомство"?

1. Ніколи не знаєш, до чого може привести випадкова зустріч... чи вона була зовсім не випадковою?
2. Для тих, хто чекає на справжнє кохання
3. Приходьте і ви дізнаєтеся, що любов знаходиться ближче, ніж ви думаєте

Ресторан при готелі. В опівнічному світлі з'являється прекрасна незнайомка і одразу робить знаки уваги інтелігентному чоловікові. Але хто вона? Нічний метелик, витончена шукачка пригод або нудьгуюча нероба?

Чомусь здається, що за її наполегливими спробами зав'язати знайомство стоїть щось більше, ніж просто бажання красиво і ненудно провести ніч. Вона приваблює, спокушає і тут же відштовхує. Але хто сказав, що це знайомство обіцяє бути легким? Адже за все, що нам дорого, потрібно боротися до кінця.

Що за цим стоїть, ви дізнаєтеся, подивившись історію, розіграну чудовими акторами Крістіною Синельник і Михайлом Жоніним, який відомий за головними ролями в серіалах «Пес», «Черговий лікар» і озвучив султана Сулеймана у «ВеличномуСтолітті».

Лірична комедія Валентина Красногорова
Актори: Крістіна Синельник, Михайло Жонін
Режіcсер - Ольга Семешкіна
Продюсер - Тетяна Єдемська

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати