Легке знайомство

14 жовтня 2018, Нд. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Легке знайомство у Києві - фото №1 Легке знайомство у Києві
Легке знайомство у Києві - фото №2 Легке знайомство у Києві афіша
Легке знайомство у Києві - фото №3 Легке знайомство у Києві квитки
Легке знайомство у Києві - фото №4 Легке знайомство у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Легке знайомство"?

1. Ніколи не знаєш, до чого може привести випадкова зустріч... чи вона була зовсім не випадковою?
2. Для тих, хто чекає на справжнє кохання
3. Приходьте і ви дізнаєтеся, що любов знаходиться ближче, ніж ви думаєте

Ресторан при готелі. В опівнічному світлі з'являється прекрасна незнайомка і одразу робить знаки уваги інтелігентному чоловікові. Але хто вона? Нічний метелик, витончена шукачка пригод або нудьгуюча нероба?

Чомусь здається, що за її наполегливими спробами зав'язати знайомство стоїть щось більше, ніж просто бажання красиво і ненудно провести ніч. Вона приваблює, спокушає і тут же відштовхує. Але хто сказав, що це знайомство обіцяє бути легким? Адже за все, що нам дорого, потрібно боротися до кінця.

Що за цим стоїть, ви дізнаєтеся, подивившись історію, розіграну чудовими акторами Крістіною Синельник і Михайлом Жоніним, який відомий за головними ролями в серіалах «Пес», «Черговий лікар» і озвучив султана Сулеймана у «ВеличномуСтолітті».

Лірична комедія Валентина Красногорова
Актори: Крістіна Синельник, Михайло Жонін
Режіcсер - Ольга Семешкіна
Продюсер - Тетяна Єдемська

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати