Лекція Інни Голубович

24 квітня 2019, Ср. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Лекція Інни Голубович в Одесі - фото №1 Лекція Інни Голубович в Одесі

Про подiю

Таємниці дитячої кімнати

Освітній проект Intellectuarium запрошує до розмови, присвяченої таємничому феномену дитинства.

Ви дізнаєтеся:

- Чому, не вирішивши дитячу загадку про Бармалея, Діда Мороза та Шкільного Скелета, ми ніколи не подорослішаємо
- Як влаштована дитяча логіка і як вона допомагала нам (чи допомагає й досі?) вірити у Таємниці, Диво та Чаклунів
- Як один французький торговець апельсинами увірвався до ученої спільноти і заявив, що Дитинства не існує. Так почалася «наука про дитинство»)
- Як діє «магічний кристал» пам’яті про дитинство, яка ніколи нас не залишає, а іноді вводить в оману
- Як некоронована королева американської психології та антропології разом з аборигенами острова Самоа відкрила Заходу очі на феномен дитинства і запропонувала періодизацію історії людства за «дитячою» ознакою (якою – дізнаємося на зустрічі).

Провідниками у світ дитинства стануть дві дивовижні одеські письменниці та їх книги про дитинство - Валентина Голубовська («Мама купила книгу») та Майя Дімерлі («Смерти нет. Но есть Бармалей»).

Ми поставимо питання, на які немає та не буде однозначних відповідей, шукати доведеться вам самим. «Ласкаво просимо або Стороннім вхід заборонено»: саме так влаштований вхід до таємничої «Дитячої кімнати», куди дорослі так мріють (або так бояться!) повернутися. Отже, ласкаво просимо на нашу зустріч! Не бійтеся, сумно не буде!

Розповідає Голубович Інна Володимирівна – професор факультета історії та філософії Одеського національного університета імені І.І. Мечникова, автор численних публікацій, присвячених феномену дитинства в культурі, учасник міжнародної програми «Культура дитинства: норми, цінності, практики», ініціатор дослідницького проекту «Усні історії дитинства» на філософському факультеті ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Попередній продаж – 70грн; в день лекції – 100грн.

Схожі події

Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 25 вересня 10:00, Ср Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Київ, МВЦ від 100 грн. Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Вже не хочу 25 вересня Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH МВЦ Придбати УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК 04 жовтня 11:00, Пт УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Київ, Арт-завод Платформа від 50 грн. УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Вже не хочу 04 жовтня УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Арт-завод Платформа Придбати Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання 27 жовтня 10:00, Нд Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 300 грн. Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Вже не хочу 27 жовтня Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання БК Політеху (ОНПУ) Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 300 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати