Лекція Інни Голубович

24 квітня 2019, Ср. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 70 грн.
від 70 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лекція Інни Голубович в Одесі - фото №1 Лекція Інни Голубович в Одесі

Про подiю

Таємниці дитячої кімнати

Освітній проект Intellectuarium запрошує до розмови, присвяченої таємничому феномену дитинства.

Ви дізнаєтеся:

- Чому, не вирішивши дитячу загадку про Бармалея, Діда Мороза та Шкільного Скелета, ми ніколи не подорослішаємо
- Як влаштована дитяча логіка і як вона допомагала нам (чи допомагає й досі?) вірити у Таємниці, Диво та Чаклунів
- Як один французький торговець апельсинами увірвався до ученої спільноти і заявив, що Дитинства не існує. Так почалася «наука про дитинство»)
- Як діє «магічний кристал» пам’яті про дитинство, яка ніколи нас не залишає, а іноді вводить в оману
- Як некоронована королева американської психології та антропології разом з аборигенами острова Самоа відкрила Заходу очі на феномен дитинства і запропонувала періодизацію історії людства за «дитячою» ознакою (якою – дізнаємося на зустрічі).

Провідниками у світ дитинства стануть дві дивовижні одеські письменниці та їх книги про дитинство - Валентина Голубовська («Мама купила книгу») та Майя Дімерлі («Смерти нет. Но есть Бармалей»).

Ми поставимо питання, на які немає та не буде однозначних відповідей, шукати доведеться вам самим. «Ласкаво просимо або Стороннім вхід заборонено»: саме так влаштований вхід до таємничої «Дитячої кімнати», куди дорослі так мріють (або так бояться!) повернутися. Отже, ласкаво просимо на нашу зустріч! Не бійтеся, сумно не буде!

Розповідає Голубович Інна Володимирівна – професор факультета історії та філософії Одеського національного університета імені І.І. Мечникова, автор численних публікацій, присвячених феномену дитинства в культурі, учасник міжнародної програми «Культура дитинства: норми, цінності, практики», ініціатор дослідницького проекту «Усні історії дитинства» на філософському факультеті ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Попередній продаж – 70грн; в день лекції – 100грн.