Лекція: «Класична музика в рекламі»

18 вересня 2019, Ср. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Один з найбільш спірних та, водночас, захоплюючих сюжетів взаємодії класичної музики з масовою культурою — сфера комерційної реклами.

"Висока" музика часто звучить у виконанні продуктів харчування, що ожили в рекламі (від шоколадок до кукурузи). Оперні арії супроводжують ролики про надшвидкі автомобілі, а образ симфонічного оркестру використовується як метафора злагодженої командної роботи.

– Цікаво, що фрагменти класичних творів з успіхом використовуються як для просування люксових товарів, так і для просування фастфуду. Ще багато чого цікавого ми дізнаємось на лекції.

Ви отримаєте відповіді на запитання:
• Як класична музика доповнює рекламний образ?
• Що об'єднує McDonalds і симфонічний оркестр?
• Які твори звучать у всьому відомих рекламних роликах?
• Як класична музика впливає на потенційних покупців рекламних товарів?

Лекцію веде музикознавець Юлія Юрчак.

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. 17 листопада 10:00, Нд Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 1300 грн. Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Вже не хочу 17 листопада Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати Чоловік. Керівництво користувача. 12 грудня 19:00, Чт Чоловік. Керівництво користувача. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 490 грн. Чоловік. Керівництво користувача. Вже не хочу 12 грудня Чоловік. Керівництво користувача. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати