Лекція Ліз Бурбо «Психосоматика. Хвороба - подарунок або покарання? »

2 квітня 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац). Зал «OСTOBER HALL» Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

ЛЕКЦИЯ ПРОЙДЁТ В ОН-ЛАЙН РЕЖИМЕ

Дорогие друзья!Как известно, в связи с введением карантина в Украине и с целью соблюдения рекомендаций правительства нашей страны, к величайшему сожалению, школа не имеет возможности провести лекцию Лиз Бурбо в аудиторном формате.Но мы рады сообщить, что формат он-лайн лекции будет сохранен, как и тренинги несмотря ни на что. Вместе с тем, это требует от нас решения некоторых технических вопросов, а от вас – понимания, гибкости и скорости принятия решения.Просим принять к сведению важные детали:

1. Всем, кто приобрел билеты на лекцию в живом формате предлагаем рассмотреть для себя вариант лекции в он-лайн, которая состоится все так же 2 апреля в 19.00. Стоимость 20 евро.

2. - Вы получите на почту (вайбер) ссылку со всеми техническими подробностями для входа в лекционный класс. Проверяйте почту и убедитесь, что ссылка не попала в СПАМ!

3. - Если вы не сможете посмотреть какую-то часть лекции, вам будет предоставлена ссылка для повторного просмотра полной записи.Благодарим вас за понимание и от всего сердца надеемся, что каждый из нас увидит в этом новые современные возможности для саморазвития в комфортных условиях для каждого, а также что наши старания удовлетворят ваши потребности. Мы очень для этого старались!)

По всем вопросам индивидуального характера пишите на вотсап или вайбер: +380954899849 (Яна) или +380506092799 (Ия), будем решать.

Берегите себя!

чому варто піти на лекцію Ліз Бурбо?

1. Зустріч з відомою письменницею Ліз Бурбо.
2. Дуже важлива інформація від засновника метафізичного підходу до діагностики хвороб.
3. Дуже цікава історії такої всесвітньо відомої жінки про її віжнощення до життя.

Наше тіло унікальне і воно знає всі наші нагальні потреби. Але ми часто забуваємо довіряти йому. Воно розмовляє з нами, але чи чуємо ми його?

Що є хвороба? Це сигнал вашого організму про допомогу. Якщо ви колись просили у когось допомоги, то ви зрозумієте, як це працює. Є ситуації, коли тихо просиш, а є ситуації, коли вже не можеш не кричати. Хвороба- це крик вашого тіла або органу про допомогу. Це нагадування про ті частини вашого життя, де ви не приймаєте і не любите себе. Почуйте його!

Біль в тілі - це завжди відображення тих ситуацій і подій, де ви перебуваєте в неприйнятті себе або інших людей. І в цьому сенсі біль - це подарунок, який дає можливість зцілити не тільки тіло, але всі частини себе, змінити ставлення до себе і ситуації, змінити свої помилкові переконання, що не приносять користі, зцілити свої реакції на події, що відбуваються і відкритися щось нове в житті.
Ліз Бурбо на своїй лекції розповість, як навчитися чути своє тіло і розшифровувати його послання. Вона поділиться унікальною методикою розшифровки саме вашого захворювання і навчить чути унікальні сигнали саме вашого тіла.

ВАМ КОРИСНО ПРИЙТИ НА ЛЕКЦІЮ, ЯКЩО:

Ви хочете знати справжні причини своїх хвороб, недуг і зайвої ваги.
Вам цікаво подивитися, як живе, виглядає і думає автор найповнішої книги по метафізиці хвороб.
Ви фахівець в сфері медицини, психології та тілесно орієнтованої терапії і вам цікавий інший погляд на хвороби.
Всім, кому цікаві питання метафізики і психосоматики, і як сама Ліз і консультанти Школи застосовують її методики в роботі з клієнтами.

НА ЛЕКЦІЇ ВИ:
Познайомитеся з легендарної Ліз Бурбо і дізнаєтеся секрети її молодості і довголіття.
Дізнаєтеся, що таке метафізика хвороб особисто від автора унікальної методики діагностики.
Почуєте, як просто і з гумором можна говорити про найважчі недуги людини і сприймати їх як подарунок.
Побачите, як метод Ліз Бурбо працює в її власному житті.
Відчуєте, як ваше серце відгукнеться на можливість змінити своє завтра.
Зрозумієте, як пов'язані ваші хвороби з вашими думками і емоціями.

Схожі події

HOLY DIGITAL! 19 червня 10:00, Пт HOLY DIGITAL! Київ, FEDORIV HUB від 249 грн. HOLY DIGITAL! Вже не хочу 19 червня HOLY DIGITAL! FEDORIV HUB Придбати Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 13 червня 14:00, Сб Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Одеса, Концерт хол Одеса від 650 грн. Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Вже не хочу 13 червня Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Концерт хол Одеса Придбати HOLY TRIP! 25 червня 10:00, Чт HOLY TRIP! Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. HOLY TRIP! Вже не хочу 25 червня HOLY TRIP! FEDORIV HUB Придбати Marry Me Wedding Day 25 червня 12:00, Чт Marry Me Wedding Day Київ, Hyatt Regency від 500 грн. Marry Me Wedding Day Вже не хочу 25 червня Marry Me Wedding Day Hyatt Regency Придбати