Лекція. Make kraut great again!

18 квітня 2019, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

В кінці 60-х в різних регіонах Німеччини виникають музичні формації, які повністю заперечують досягнення сучасного рок-н-ролу і гегемонію блюзового ладу. Музика, яку вони почали створювати, не вписувалася ні в які стилістичні рамки. Вона була поза жанру, але при цьому зовсім не вписувалася в настільки улюблену поруч сучасних музикантів теорію «над сутичкою». Навпаки, німці радикально заперечували все, що так чи інакше було пов'язане з блюзом. А так як блюз був, є і буде фундаментом всього, що можна віднести до рок-музиці, їм довелося шукати коріння в абсолютно іншого роду музиці. І, що характерно, вони їх знайшли. А незабаром після цього вони поїхали завоювати Англію, де цей стиль так і назвали - краут-рок. «Краут» перекладається як «капуста», і це було настільки принизливо, що деякі піонери Краута до сих пір не визнають цю назву. Втім, складнощі з самим визначенням «Краута» лежать далеко не тільки в цій галузі, оскільки «Краута» називають абсолютно різножанрові групи, між якими немає нічого спільного.

У всіх цих тонкощах ми спробуємо розібратися на лекції, присвяченій краут-року і головним представникам цієї культури: Amon Duul II, Can, Faust, Kraftwerk, Tangerine Dream, Neu, Guru Guru, Kraan.

До зустрічі в Urban Bar за адресою Успенська 44!

Схожі події

Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 25 вересня 10:00, Ср Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Київ, МВЦ від 100 грн. Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Вже не хочу 25 вересня Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH МВЦ Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 450 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК 04 жовтня 11:00, Пт УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Київ, Арт-завод Платформа від 50 грн. УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Вже не хочу 04 жовтня УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Арт-завод Платформа Придбати Майстер Клас Сергія Табачнікова 27 вересня 20:00, Пт Майстер Клас Сергія Табачнікова Київ, Теплий Ламповий від 200 грн. Майстер Клас Сергія Табачнікова Вже не хочу 27 вересня Майстер Клас Сергія Табачнікова Теплий Ламповий Придбати