Лекція. Make kraut great again!

18 квітня 2019, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

В кінці 60-х в різних регіонах Німеччини виникають музичні формації, які повністю заперечують досягнення сучасного рок-н-ролу і гегемонію блюзового ладу. Музика, яку вони почали створювати, не вписувалася ні в які стилістичні рамки. Вона була поза жанру, але при цьому зовсім не вписувалася в настільки улюблену поруч сучасних музикантів теорію «над сутичкою». Навпаки, німці радикально заперечували все, що так чи інакше було пов'язане з блюзом. А так як блюз був, є і буде фундаментом всього, що можна віднести до рок-музиці, їм довелося шукати коріння в абсолютно іншого роду музиці. І, що характерно, вони їх знайшли. А незабаром після цього вони поїхали завоювати Англію, де цей стиль так і назвали - краут-рок. «Краут» перекладається як «капуста», і це було настільки принизливо, що деякі піонери Краута до сих пір не визнають цю назву. Втім, складнощі з самим визначенням «Краута» лежать далеко не тільки в цій галузі, оскільки «Краута» називають абсолютно різножанрові групи, між якими немає нічого спільного.

У всіх цих тонкощах ми спробуємо розібратися на лекції, присвяченій краут-року і головним представникам цієї культури: Amon Duul II, Can, Faust, Kraftwerk, Tangerine Dream, Neu, Guru Guru, Kraan.

До зустрічі в Urban Bar за адресою Успенська 44!

Схожі події

Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 490 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати Дерматологічний форум SkinScan 26 травня 16:00, Нд Дерматологічний форум SkinScan Київ, ЦУМ 7 поверх від 300 грн. Дерматологічний форум SkinScan Вже не хочу 26 травня Дерматологічний форум SkinScan ЦУМ 7 поверх Придбати Підготовка до марафону. Етапи та Особливості 15 травня 18:30, Ср Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Київ, НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів від 499 грн. Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Вже не хочу 15 травня Підготовка до марафону. Етапи та Особливості НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів Придбати Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича 21 квітня 13:00, Нд Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Харків, Victory Concert Hall від 350 грн. Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Вже не хочу 21 квітня Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Victory Concert Hall Придбати