Від Стоунхенджу до Бенксі | Лекція Миколи Лукіна

24 вересня 2019, Вт. 15:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Муміфікація — це перфоманс?

Історія мистецтв — надзвичайно цікава та складна водночас. Вона допомагає краще розуміти, хто ви є і звідки прийшли. Що можна собі уявити про наших предків — людей, які зробили нас тими, хто ми є? Як вони виглядали, як одягалися? Де працювали і жили, як відпочивали? Яким богам вони поклонялися, з якими ворогами боролися, які ритуали виконували? На всі ці питання нам допомагає відповісти історія мистецтв.

Але під час вивчення історії мистецтв виникає безліч проблем та непорозумінь, викликаних суб'єктивністю сприйняття. Це і стане темою лекції.

Поговоримо про:

проблеми, що виникають під час вивчення історії візуального мистецтва
культурний розрив між вітчизняними та світовими практиками
бар'єри сприйняття
проблеми класифікації і періодизації мистецтва

Про лектора:

Микола Лукін — художник, живописець, учасник багатьох виставок і проектів в Україні та за кордоном. Викладач одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова.

До зустрічі в Urban Music Hall!

Схожі події

Дієва ти! 06 лютого 18:00, Чт Дієва ти! Київ, UNIT.Сity від 350 грн. Дієва ти! Вже не хочу 06 лютого Дієва ти! UNIT.Сity Придбати Молодіжна Конференція YouNG 20 лютого 17:00, Чт Молодіжна Конференція YouNG Київ, від 200 грн. Молодіжна Конференція YouNG Вже не хочу 20 лютого Молодіжна Конференція YouNG Придбати Нескучная лекція: Ван Гог і Гоген 26 лютого 19:00, Ср Нескучная лекція: Ван Гог і Гоген Київ, Будинок архітектора від 150 грн. Нескучная лекція: Ван Гог і Гоген Вже не хочу 26 лютого Нескучная лекція: Ван Гог і Гоген Будинок архітектора Придбати Майстер-клас по барабанах 28 лютого 19:00, Пт Майстер-клас по барабанах Одеса, Urban Music Hall від 200 грн. Майстер-клас по барабанах Вже не хочу 28 лютого Майстер-клас по барабанах Urban Music Hall Придбати