Лекція Юрія Дикого. АнтиАкадемія

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Продовження лекцій від Юрія Дикого!

Лекція Юрія Дикого. АнтиАкадемія за роялем і Парадокси музичного виконавства: Романтики першої половини ХІХст. Франц Шуберт, Фелікс Мендельсон, Роберт Шуман.

Умовний естетичний підрозділ музики стосовно історичних епох, винесений у об’яву лекції – «романтики першої половини ХІХ століття» – має з нашої позиції досить штучне, зовнішнє, але розповсюджене розуміння «стильового напрямку». Але ж ми маємо бачити дуже багато романтичного сенсу і у Й.С.Баха, і у Й. Гайдна, В. Моцарта та, особливо, Л. ван Бетховена. Їх споріднені риси наповнюють і різноманіття застосованих виражальних засобів у різних виконавців. Тим паче у представників різних виконавчих поколінь та напрямків останніх століть, приклади яких ми маємо змогу почути у записах для подальшого аналізу та виконавського вживання.

Попередній продаж - 50грн; в день лекції - 80грн.

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес 27 червня 19:00, Чт Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Київ, Fedoriv Hub від 1500 грн. Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Вже не хочу 27 червня Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Fedoriv Hub Придбати