Лекція Юрія Дикого. АнтиАкадемія

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Продовження лекцій від Юрія Дикого!

Лекція Юрія Дикого. АнтиАкадемія за роялем і Парадокси музичного виконавства: Романтики першої половини ХІХст. Франц Шуберт, Фелікс Мендельсон, Роберт Шуман.

Умовний естетичний підрозділ музики стосовно історичних епох, винесений у об’яву лекції – «романтики першої половини ХІХ століття» – має з нашої позиції досить штучне, зовнішнє, але розповсюджене розуміння «стильового напрямку». Але ж ми маємо бачити дуже багато романтичного сенсу і у Й.С.Баха, і у Й. Гайдна, В. Моцарта та, особливо, Л. ван Бетховена. Їх споріднені риси наповнюють і різноманіття застосованих виражальних засобів у різних виконавців. Тим паче у представників різних виконавчих поколінь та напрямків останніх століть, приклади яких ми маємо змогу почути у записах для подальшого аналізу та виконавського вживання.

Попередній продаж - 50грн; в день лекції - 80грн.

Схожі події

ЗБС семінар Гаріка Корогодського 17 березня 10:00, Нд ЗБС семінар Гаріка Корогодського Київ, Hilton Kyiv від 2000 грн. ЗБС семінар Гаріка Корогодського Вже не хочу 17 березня ЗБС семінар Гаріка Корогодського Hilton Kyiv Придбати Нереальне Реально 23 лютого 09:00, Сб Нереальне Реально Київ, Палац Спорту від 100 грн. Нереальне Реально Вже не хочу 23 лютого Нереальне Реально Палац Спорту Придбати Intelligence speed dating 22 лютого 19:00, Пт Intelligence speed dating Одеса, Urban Music Hall від 200 грн. Intelligence speed dating Вже не хочу 22 лютого Intelligence speed dating Urban Music Hall Придбати Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб» 15 березня 19:00, Пт Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб» Одеса, Концерт хол Одеса від 190 грн. Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб» Вже не хочу 15 березня Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб» Концерт хол Одеса Придбати