24 листопада 2019, Нд. 19:00
Мінськ-Арена Мінськ, пр-т Переможців, 111
від 1100 грн.
від 1100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ленінград у Мінську - фото №1 Ленінград у Мінську
Ленінград у Мінську - фото №2 Ленінград у Мінську афіша
Ленінград у Мінську - фото №3 Ленінград у Мінську квитки

Про подiю

Сергій Шнуров і угруповання «Ленінград» їдуть до Мінська з фінальним туром!

24.11.2019 Мінськ сколихне вихор нестримних веселощів. Фінальний концерт угруповання «Ленінград» прийме «Мінськ-Арена». Шнуров вже збирав майданчик: в 2017-2018 роках концерти пройшли з аншлагом, а квитки на них були розкуплені задовго до години ікс. Вангуем: цього разу винятком не стане.

«Двадцять років одне й те саме». Команда, яка поставила абсолютний для російського колективу рекорд відвідуваності концертів, завершує свою діяльність. 20 березня в своєму Інстаграм-акаунті Сергій Шнуров опублікував вірш, в якому заявив, що тур - 2019 буде прощальним, або, вірніше, фінальним, якщо користуватися спортивною термінологією. «Двадцять років одне й те саме ...» - з цих слів починається вірш, який справив в середовищі численних шанувальників «Ленінграда» ефект бомби, що розірвалася. Закінчується він шіллерівським «Мавр зробив свою справу».

Офіційно про те, що пісня «Ленінграда» на поточний момент заспівана, Сергій Шнуров оголосить 13 травня на прес-конференції в ТАСС. Однак фронтмен залишає надію численним шанувальникам, ставлячи не крапку, а три крапки: угруповання може бути знову зібрана в майбутньому - якщо виникнуть нові творчі завдання. «Але не скоро», - відразу ж обмовляється її лідер.

«Ти - просто космос, Мінськ!». Любов головного «ленінградця» до білоруської столиці відома: «У Мінську проходять самі емоційні концерти. Публіка тут приймає так, як ні в якій точці світу ». І Мінськ завжди відповідає йому взаємністю. Попередні виступи «Ленінграда» в білоруській столиці проходили при повних солд-аутах - квитки розкуповувалися задовго до дати виступу. Ажіотаж навколо концертів дивував навіть бувалих учасників групи, змушуючи обіцяти камбеки - і повертатися, знову і знову збираючи аншлаги.

За що ж ми так любимо зухвалий, гучний і химерний «Ленінград»? У Сергія Шнурова є своя версія: «Особливість« Ленінграда »в тому унікальному почутті, яке ми транслюємо і викликаємо - почутті свята« неслухняності », вседозволеності, і кожен в цьому хоче взяти участь. Це чистої води емоція ».

Ще раз відчути цю саму емоцію і прокричати разом з фронтменом рядки улюблених «лабутенах», «вояжу», «В Пітері - пити» можна буде 24.11.2019 в «Мінськ-Арені». З квитками, як завжди, варто поквапитися: 15 000-ва майданчик не зможе вмістити всіх фанатів. Уже зараз покладіть в кишеню заповітний пропуск на неймовірне шоу, яким угруповання обіцяє прикрасити це свято: він цілком може виявитися прощальним. Адже далі Сергій планує ... для початку просто нічого не робити. «Мені здається, я можу не прагнути до присутності в медіа. - розмірковує він, - Я цієї каші поїв у великій кількості і можу дозволити собі не робити нічого ... ».