24 листопада 2019, Нд. 19:00
Мінськ-Арена Мінськ, пр-т Переможців, 111
від 1100 грн.
від 1100 грн.

Галерея

Ленінград у Мінську - фото №1 Ленінград у Мінську
Ленінград у Мінську - фото №2 Ленінград у Мінську афіша
Ленінград у Мінську - фото №3 Ленінград у Мінську квитки

Про подiю

Сергій Шнуров і угруповання «Ленінград» їдуть до Мінська з фінальним туром!

24.11.2019 Мінськ сколихне вихор нестримних веселощів. Фінальний концерт угруповання «Ленінград» прийме «Мінськ-Арена». Шнуров вже збирав майданчик: в 2017-2018 роках концерти пройшли з аншлагом, а квитки на них були розкуплені задовго до години ікс. Вангуем: цього разу винятком не стане.

«Двадцять років одне й те саме». Команда, яка поставила абсолютний для російського колективу рекорд відвідуваності концертів, завершує свою діяльність. 20 березня в своєму Інстаграм-акаунті Сергій Шнуров опублікував вірш, в якому заявив, що тур - 2019 буде прощальним, або, вірніше, фінальним, якщо користуватися спортивною термінологією. «Двадцять років одне й те саме ...» - з цих слів починається вірш, який справив в середовищі численних шанувальників «Ленінграда» ефект бомби, що розірвалася. Закінчується він шіллерівським «Мавр зробив свою справу».

Офіційно про те, що пісня «Ленінграда» на поточний момент заспівана, Сергій Шнуров оголосить 13 травня на прес-конференції в ТАСС. Однак фронтмен залишає надію численним шанувальникам, ставлячи не крапку, а три крапки: угруповання може бути знову зібрана в майбутньому - якщо виникнуть нові творчі завдання. «Але не скоро», - відразу ж обмовляється її лідер.

«Ти - просто космос, Мінськ!». Любов головного «ленінградця» до білоруської столиці відома: «У Мінську проходять самі емоційні концерти. Публіка тут приймає так, як ні в якій точці світу ». І Мінськ завжди відповідає йому взаємністю. Попередні виступи «Ленінграда» в білоруській столиці проходили при повних солд-аутах - квитки розкуповувалися задовго до дати виступу. Ажіотаж навколо концертів дивував навіть бувалих учасників групи, змушуючи обіцяти камбеки - і повертатися, знову і знову збираючи аншлаги.

За що ж ми так любимо зухвалий, гучний і химерний «Ленінград»? У Сергія Шнурова є своя версія: «Особливість« Ленінграда »в тому унікальному почутті, яке ми транслюємо і викликаємо - почутті свята« неслухняності », вседозволеності, і кожен в цьому хоче взяти участь. Це чистої води емоція ».

Ще раз відчути цю саму емоцію і прокричати разом з фронтменом рядки улюблених «лабутенах», «вояжу», «В Пітері - пити» можна буде 24.11.2019 в «Мінськ-Арені». З квитками, як завжди, варто поквапитися: 15 000-ва майданчик не зможе вмістити всіх фанатів. Уже зараз покладіть в кишеню заповітний пропуск на неймовірне шоу, яким угруповання обіцяє прикрасити це свято: він цілком може виявитися прощальним. Адже далі Сергій планує ... для початку просто нічого не робити. «Мені здається, я можу не прагнути до присутності в медіа. - розмірковує він, - Я цієї каші поїв у великій кількості і можу дозволити собі не робити нічого ... ».

Схожі події

Міша Марвін 14 лютого 23:00, Пт Міша Марвін Одеса, Palladium від 150 грн. Міша Марвін Вже не хочу 14 лютого Міша Марвін Palladium Придбати Lil Pump 28 травня 20:00, Чт Lil Pump Київ, StereoPlaza від 999 грн. Lil Pump Вже не хочу 28 травня Lil Pump StereoPlaza Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати