24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Lenny Kravitz

13 червня - 01 жовтня 2020 19:00-00:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 1590 ₴
від 1590 ₴

Галерея

Lenny Kravitz у Києві - фото №1 Lenny Kravitz у Києві
Lenny Kravitz у Києві - фото №2 Lenny Kravitz у Києві афіша
Lenny Kravitz у Києві - фото №3 Lenny Kravitz у Києві квитки
Lenny Kravitz у Києві - фото №4 Lenny Kravitz у Києві на concert.ua

Про подiю

Звернення організатора

Вітаємо!

Ми дуже хотіли б поділитися з вами гарними новинами, як робили це сотні разів, радуючи концертами улюблених артистів. Але, на превеликий жаль, ми зіткнулися з безпрецендентною ситуацією.

Ми дуже сподівалися на перенос концерту Lenny Kravitz у зв’язку з пандемією COVID-19. На жаль, артист відмінив концерт в односторонньому порядку остаточно.

GAS Concert працює в концертному бізнесі вже понад 30 років. Ми пережили перехід з однієї країни в іншу, подолали безліч економічних та глобальних фінансових криз, зміни у владних структурах та революції. Але з такою ситуацією, як пандемія, не стикалися.

Так, концертний бізнес дуже ризиковий. Ми завжди це розуміли і справлялися зі збитковими концертами. Але зараз - екстаординарний випадок, в якому, як ви розумієте, немає нашою провини.

Як завжди, ми будемо з вами чесні і відверті. У зв’язку з відміною київського концерту Lenny Kravitz ми повинні повернути кошти за придбані квитки. На жаль, на даний момент ми не можемо впоратися з поверненнями на 100%.

Ми понесли безліч витрат: на рекламу, на аванси, які нам не повернути, на операційну діяльність, що не перекриваються поверненням гонорару. Все це ми могли б компенсувати за рахунок інших проектів, якщо б ми могли їх зараз провести. Але їх немає. Наразі ми не працюємо через введені обмеження на масові заходи на повну міць.

Але вихід з цієї ситуації є. Так, він не ідеальний, і в іншому випадку ми б його не розглядали. Так раніше ніхто не робив, втім, як і подібна пандемія не ставалася в XXI столітті. Але він допоможе виповнити зобов’язання перед вами.

Усім покупцям квитків ми пропонуємо обрати один з трьох варіантів компенсації:
  1. Отримати 100% від номіналу квитка пізніше – у терміни до 3-х років. Такий довгий період пов’язаний з тим, що ніхто не може спрогнозувати, коли саме до нас повернуться повноцінні концерти. Як тільки це станеться, ми почнемо виплати тим, хто обере цей варіант;
  2. Отримати від нас сертифікат на майбутні концерти GAS Concert у розмірі 110% від номіналу вашого квитка;
  3. Отримати сертифікат Concert.ua у розмірі 100% номінальної вартості квитків;
  4. Отримати в найкоротші терміни повернення 70% суми від номіналу вашого квитка.
Ми, GAS Concert, вперше у нашій професійній діяльності опинилися у такій складній ситуації. Більше 30 років ми організовували різні заходи і працювали з великою кількістю артистів. Ми провели в Україні концерти, які багато хто з вас запам’ятав, як дуже яскраві моменти у житті. У наших здобутках такі події, як Imagine Dragons, Foals, Hurts, Alt-J, Franz Ferdinand (разом з PopCorn CA)
Lindemann, Борис Гребенщиков, Ленінград, БІ-2, Jane Birkin та багато інших.

З багатьма артистами ми стали друзями. Ми завжди виконували усі домовленості і дотримувалися умов договорів. Для нас репутація і задоволені глядачі завжди були важливішими за гроші. Наразі ми відчуваємо сильний біль через неможливість повернути УСІМ покупцям квитків на концерт Lenny Kravitz УСІ 100% коштів.

Усі ми опинилися у складній ситуації, подолати яку поодинці неможливо. Ми дуже сподіваємося, що запропонований нами вихід з нєї влаштує багатьох.

З надією на рзуміння і вірою в майбутне,
Ваш GAS Concert


Деталі щодо повернення коштів та видачі сертифікатів

Для клієнтів Concert.ua та Parter.ua є 4 варіанти повернення коштів (функція буде доступна в Особистому кабінеті з 19.08.2020):
  1. Повернення 70% номінальної вартості в період з 19.08 по 31.08.2020
  2. Сертифікат Concert.ua в розмірі 100% номінальної вартості квитків (ваучер буде відправлено в період з 01.09.2020)
  3. Сертифікат Гас концерт у розмірі 110% номінальної вартості квитків (ваучер буде відправлено в період з 01.09.2020)
  4. 100% повернення номінальної вартості квитків протягом 1095 днів (прохання заповнити форму https://forms.gle/jwjP7Useco9UjzSa8).

Артисти

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати