Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто

2 вересня 2018, Нд. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто"?

1. Почути композиції співака-легенди, символу епохи, людини з неймовірною харизмою.
2. Згадати про невичерпне почуття гумору Утьосова і його безмежну любов до рідного міста.
3. Де, як не в Одесі, слухати легендарні пісні, адже морською тематикою пронизана вся творчість артиста.

2 вересня на одеситів чекає справжній подарунок. У День Одеси зі сцени Академічного драматичного театру прозвучать найвідоміші пісні Леоніда Утьосова. Також ви почуєте кращі композиції про місто в супроводі симфонічного оркестру під керівництвом знаменитого диригента Дмитра Антонюка, Заслуженого діяча мистецтв України.

Леонід Утьосов – ім'я-легенда. Його тембр пам'ятають люди кількох поколінь і будуть пам'ятати ще довго. Життєрадісний ритм, мужність і оптимізм, лірику артиста не можна слухати без трепету і хвилювання. Леонід Утьосов – також знаменитий актор, читець, співак, організатор, натхненник, соліст і керівник "Теа-джаз" – першого в СРСР джазового колективу. Його мистецтво – приклад людяності і повної самовіддачі. Режисер-постановник вечора – Віктор Сирота. Одесит у 3-му поколінні, він виріс на творчості Леоніда Утьосова.

На вас чекає чудова музична вистава, яка передає емоційний колорит 1930-х років. Ви поринете в атмосферу доброти, одеського гумору і утьосовського джазу. На вечорі виступить справжній парад солістів, серед яких запальний і харизматичний Фелікс Шиндер. Чекаємо на всіх 2 вересня в Російському театрі! Зізнаємося у вічній любові і відданості Одесі в унісон з оркестром і солістами!