13 вересня 2019, Пт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Льоші СВіКа?

1. Одними з перших почути треки нового альбому і розчинитися в уже добре відомих хітах артиста.
2. Пережити круті емоції, яких ніколи не отримати від прослуховування в навушниках.
3. Максимально розслабитися на дружній вечірці під соковиті біти треків.

13 вересня в Зеленому Театрі – артист, який проповідує в творчості свій стиль, що йде від серця і душі, – Льоша Свік. Не пропусти сам і скажи всім своїм!

Для українських шанувальників репер підготував спеціальну програму з робіт нового альбому і стовідсоткових хітів. А це означає, що є надія насолодитися улюбленими треками «Дым», «Малиновый свет», «Я хочу танцевать» та іншими енергійними роботами.

Перша популярність, хоч і в вузьких колах, прийшла до Льоші Свіка з виходом пісні «Последний дождь». Наступним кроком до успіху стала участь у групі Puzzle. І ось тепер артист легко збирає повні зали на сольних концертах. А це для репера – не найпростіше завдання.

Перехід до самостійної творчості ознаменувався для хлопця новим вектором звучання. У треках Льоші з'явився модний денс-саунд, який у поєднанні з відвертими ліричними текстами став потужною приманкою для поціновувачів душевного речитативу і смачного денс-міксу.

Побачимося!

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати