Льоша Свік 2 серпня

2 серпня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Льоші СВіКа?

1. Одними з перших почути треки нового альбому та розчинитися в уже добре відомих хітах артиста.
2. Пережити круті емоції, яких ніколи не отримати від прослуховування в навушниках.
3. Максимально розслабитися на дружній вечірці під соковиті біти треків.

2 августа в одеському клубі Ibiza – артист, який проповідує в творчості свій стиль, що йде від серця та душі, – Льоша Свік. Не пропусти сам і скажи всім своїм!

Репер підготував спеціальну програму з робіт нового альбому та стовідсоткових хітів. А це означає, що є надія насолодитися улюбленими треками «Дым», «Малиновый свет», «Я хочу танцевать» та іншими енергійними роботами.

Перша популярність, хоч й у вузьких колах, прийшла до Льоші Свіка з виходом пісні «Последний дождь». Наступним кроком до успіху стала участь у групі Puzzle. І ось тепер артист легко збирає повні зали на сольних концертах. А це для репера – не найпростіше завдання.

Перехід до самостійної творчості ознаменувався для хлопця новим вектором звучання. У треках Льоші з'явився модний денс-саунд, який у поєднанні з відвертими ліричними текстами став потужною приманкою для поціновувачів душевного речитативу та смачного денс-міксу.

Побачимося!

Схожі події

KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати Jony 06 грудня 21:00, Пт Jony Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Jony Вже не хочу 06 грудня Jony Ночной клуб Jennifer Club Придбати Halloween 28 жовтня 19:00, Пн Halloween Одеса, Театр музкомедії від 350 грн. Halloween Вже не хочу 28 жовтня Halloween Театр музкомедії Придбати