Льоша Свік

30 серпня 2019, Пт. 23:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Льоші СВіК?

1. Одними з перших почути треки нового альбому і розчинитися в уже добре відомих хітах артиста.
2. Пережити круті емоції, яких ніколи не отримати від прослуховування в навушниках.
3. Максимально розслабитися на дружній вечірці під соковиті біти треків.

30 серпня в нічному клубі ITAKA - артист, який проповідує в творчості свій стиль, що йде від серця і душі, - Льоша Свік. Не пропусти сам і скажи всім своїм!

Для українських шанувальників репер підготував спеціальну програму з робіт нового альбому і стовідсоткових хітів. А це означає, що є надія насолодитися улюбленими треками «Дим», «Малиновий світло», «Я хочу танцювати» та іншими енергійними роботами.

Перша популярність, хоч і в вузьких колах, прийшла до Льоші СВіК з виходом пісні «Останній дощ». Наступним кроком до успіху стала участь в групі Puzzle. І ось тепер артист легко збирає повні зали на сольних концертах. А це для репера - не найпростіше завдання.

Перехід до самостійної творчості ознаменувався для хлопця новим вектором звучання. У треках Льоші з'явився модний денс-саунд, який в поєднанні з відвертими ліричними текстами став потужною приманкою для цінителів душевного речитативу і смачного денс-міксу.

Побачимося!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати ДЕТИ 17 жовтня 20:00, Сб ДЕТИ Київ, Bingo від 399 грн. ДЕТИ Вже не хочу 17 жовтня ДЕТИ Bingo Придбати