Леся Верба. Авторська програма Золоте

23 листопада 2018, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Лесі Верби?

1. Побачити ексклюзивну програму «Золоте».
2. Почути атмосферні народні пісні в сучасному музичному оформленні та ще багато цікавого з творчої скарбнички Лесі.
3. Разом зі звучанням етно-джазу поринути в прекрасний світ української пісні.

23 листопада в Urban Music Hall відбудеться концерт Лесі Верби. Талановита артистка презентує свою спеціальну авторську програму «Золоте» в стилі етно-джаз. Не пропустіть яскраву подію!

Дівчинка Леся зі звичайної одеської сім'ї до певного моменту не замислювалася над тим, чому присвятить своє життя. Переломна подія сталася, коли Лесі було 10 і батько привіз всю сім'ю на святкування 500-річчя Запорізької Січі неподалік острова Хортиця. З цього моменту у маленької одеситки, очевидно, «спрацювала» генна пам'ять, дівчинку стало цікавити все, що пов'язано з української автентичністю.

Леся починає оволодівати майстерністю гри на бандурі. Вона активно знайомиться зі звичаями, святами та обрядами свого народу. Сьогодні у Лесі Верби безліч важливих творчих досягнень: диплом конкурсу «Перлини сезону» (1995), звання фіналіста конкурсів «Червона рута» (1996), «Гоголь-Фест» (2015). Музикант стала лауреатом фестивалю Fairy Tales в 2017 році. І це - не межа. Леся Верба продовжує сміливі експерименти з бандурою, створює нові аранжування народних пісень.

Учасники вечора:
Леся Верба - вокал, бандура
Сергій Порошинський - клавішні, бас
Віталій Ткачук - бансура, гітара
Андрій Калашников - труба.

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати