Levi's birthday party. 25 травня

25 травня 2019, Сб. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Levi's Birthday Party?

1. Коли світовий бренд святкує День народження – це завжди мега!
2. Гучна вечірка в Ibiza не може відбутися без тебе.
3. Море, класна музика, дружня атмосфера – кращий коктейль сезону.

25 травня в клубі Ibiza – свято музики та чудового настрою. Всесвітньо відомий бренд Levi's відзначає свій День народження і традиційно влаштовує грандіозну Birthday Party. Без тебе ніяк!

Щороку американська компанія, джинси якої носить увесь світ, влаштовує в нічному клубі Ibiza круту вечірку. Гостями заходів завжди стають топові діджеї та музиканти. Цього разу в якості спеціальних гостей на запрошення легендарного бренду виступлять учасники популярного діджейського дуету, брати Пархоменки – Matisse & Sadko. Талановиті музиканти привезуть до теплої Одеси вагон музичної енергії та кілька валіз добірного позитиву. Приходь і набери, скільки зможеш!

Вечірка Levi's Birthday Party – це стиль і краса, потужне шоу та драйвова музика. А якщо за музику відповідають Matisse & Sadko, сумнівів немає: усе відбудеться на вищому рівні.

Професійний діджейський дует добре відомий у світі й популярний серед завзятих клаберів. Автори того самого хіта Hi Scandinavia, талановиті хлопці багато разів очолювали радіочарти й тричі брали участь у шоу Sensation. Музика Matisse & Sadko об'єднує континенти та скоро зазвучить в Одесі.

До зустрічі!