22 травня 2020, Пт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1290 грн.
від 1290 грн.
Обрати квиток

Liam Payne

Галерея

Про подiю

Ліам Пейн з One Direction вперше виступить в Києві з сольним альбомом

Британський бойзбенд One Direction, який зібрав Саймон Коуелл, став відомим на весь світ завдяки потужним хітам і солодким голосам хлопців. В їхніх піснях відчувалася одна ідентичність на п'ятьох, але не ідентичність кожного учасника окремо.

Колектив перестав існувати кілька років тому і тепер кожен з хлопців працює сольно. Гаррі Стайлз і Зейн Малік випустили по два альбоми, Найл Хоран і Луї Томлінсон випустили по одному.

І, звичайно, Ліам Пейн. Він стане другим учасником One Direction, який виступить в Україні та представить свою дебютну платівку LP1.

22 травня, Stereo Plaza

"Якби я залишився в One Direction, то з великою ймовірністю я б помер. Розклад - повний безлад. Тури продавалися ще до того, як ми встигали записати і випустити новий альбом. Ніякої кнопки “стоп". Ніякого контролю над власним життям. Я почав втрачати себе", - зізнавався Пейн співачці Джессі Вейр в рамках її подкасту Table Manners.

За два роки після 1D - так скорочено пишуть назву бенду в соцмережах - Пейн пережив боротьбу з алкоголем, кілька десятків походів до психотерапевта і роман з Шеріл Коул, який закінчився тим, що Ліам став батьком.

Якщо послухати його LP1, який вийшов в грудні минулого року, всієї цієї внутрішньої боротьби з собою в його піснях не відчувається. Неначе їх записував зовсім інша людина. І це вірно.

LP1 наздоганяє і заповнює все те, що Пейн втратив за час роботи в One Direction, коли у нього не було часу не те, щоб насолоджуватися простими радощами - а навіть повноцінно вдихнути і видихнути.

Можливо, це не супер геніальні пісні, а сам альбом не претендує на перші рядки в багатьох списках "альбомів року", але Пейну це і не потрібно, оскільки визнання тягне за собою підвищені очікування і відповідальність. А як наслідок - моральний тиск і стрес.

Тому за два дні до початку літа, Пейн в Києві заспіває пісні, над якими не треба особливо заморочуватися. Потрібно тільки веселитися під них, що можна вважати ідеальним початком по-справжньому теплих днів.

Де придбати квитки на Liam Payne у Києві?

Ви можете придбати квитки на Liam Payne на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)