4 березня 2019, Пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 399 грн.
від 399 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на шоу Lido de Paris?

1. Lido de Paris – французьке кабаре зі світовим ім'ям.
2. Нове шоу відображає кращі напрацювання колективу за 40 років.
3. На вас чекає повне занурення в привабливу атмосферу знаменитого паризького кабаре.

Знамените паризьке кабаре "ЛІДО ДЕ ПАРІ" представляє в Палаці Україна приголомшливу постановку Франко Драгоне The Legend! Тільки для дорослої аудиторії. Не пропустіть!

У Києві шоу Lido de Paris пройде в рамках світового турне прославленого шоу. Це перші гастролі світового масштабу для знаменитого колективу. І публіка вже з нетерпінням чекає незабутнього шоу з властивим йому паризьким шиком. На Єлисейських полях постановки театру «Лідо» щорічно приходять подивитися понад 500 тисяч глядачів. Кожна програма підкорює небувалим технічним виконанням.

За роки існування кабаре було створено понад 30 чудових шоу. Творець нового, Франк Драгоне черпав натхнення з естрадних вистав паризького кабаре за останні чотири десятиліття. Однією з найбільш відомих робіт режисера є постановка для Cirque du Soleil. Її учасницями стали професійні танцівниці і чудові циркові артисти.

Нове шоу The Legend – це історія про казково красивий Париж і його муз, історія паризької жінки. Сучасна візуалізація, талант танцівниць, розкішна музика закрутять голову. Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати