Ліга Сміху. Концерт команд «Дніпро» і «Загорецька»

6 липня 2018, Пт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Лігу Сміху?

1. Побачити кращих з кращих
2. Насміятися досхочу, адже в концерті прозвучать тільки найкращі й улюблені жарти команд
3. Поповнити свій гумористичний арсенал новими жартами

6 липня на сцену Event Hall Freedom вийдуть знамениті учасники проекту «Ліга Сміху» - команди «Дніпро» і «Загорецька». Вони вийдуть - і порвуть зал. І крапка. По-іншому ці хлопці просто не вміють. Готуйтеся!

Тільки в цей вечір - ексклюзивна програма з кращими номерами, розривними жартами і приємними сюрпризами. Обережно: є ризик не розчути слова нової репризи через гучний регіт глядачів!

Команду «Дніпро» сьогодні і представляти не треба. Цей спецназ коміків вже багато років рятує нас від сірості буднів. Ігор Ткач, Володимир Борисов (та сама Олена), Юрій Ласточкин і інші талановиті учасники команди сьогодні - бажані гості популярних телепроектів, комедійних шоу. Море шанувальників - у скетчкому за участю приголомшливих артистів ( «Одного разу під Полтавою», «Країна« У »).

Досить досвідченими гумористами є і переможці «Ліги Сміху» з команди «Загорецька Людмила Степанівна». Хлопці зі Львова взяли розгін на шляху до перемоги ще в 2011 році. І ставши кращими в регіональних відборах, дійшли-таки до рівня титанів. Їх нестандартний, часто непередбачуваний, але при цьому дуже простий гумор вже підкорив мільйони глядачів.

Обов'язково побачимось!

Схожі події

Дизель Шоу. Телезйомка Дизель Шоу. Телезйомка 2 Події Дизель Шоу. Телезйомка 13.10 - 14.10.2018 ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян 04 жовтня 19:00, Чт ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія, Одеса від 220 грн. ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Вже не хочу 04 жовтня ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія Придбати Київська Ліга Сміху Київська Ліга Сміху 1 Подія Київська Ліга Сміху 14.10 - 14.10.2018 Підпільний Стендап: XL 23 вересня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Bel etage, Київ від 150 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 23 вересня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати