Ліга Сміху. Стоянівка, 30, Стадіон Діброва

22 жовтня 2018, Пн. 19:00
Концерт-хол Юність Миколаїв, пр. Богоявленський, 39-А
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ "Ліги сміху"?

1. Побачити три суперкоманди!
2. Сміятися так, щоб забути про всі проблеми.
3. На один вечір перенестися в царство гумору і відриву.

22 жовтня в концерт-холі "Юність" відбудеться виступ трьох супергумористичних команд "Ліги сміху". "Стадіон Діброва", "Стоянівка" і "30" гарантують, що цього вечора ви продовжите своє життя, посміявшись від душі!

Компанія "Квартал-Концерт" не зупиняється у своїх прекрасних починаннях і продовжує гастрольні тури в новому сезоні. Тож усі регіони нашої країни незабаром відвідають кращі команди Чемпіонату України з гумору! Вболівальники і фани продовжать радіти особистій зустрічі з найпопулярнішим на сьогоднішній день гумористичним шоу - "Ліга Сміху"!

Отже, осінь 2018 обіцяє бути дуже веселою і смішною. На вас чекають команди 4-го сезону: чемпіони минулого сезону "Стоянівка" з Молдови, найбільш "доросла" команда з відповідною назвою "30" з Житомира та команда з Царичанки - "Стадіон Діброва".

Чекаємо на вас 22 жовтня, якщо ви готові сміятися від душі над найкращими мініатюрами і жартами команд. Тим більше, що їх ніколи не покажуть по телевізору! Отримайте особливе задоволення від особистої зустрічі з улюбленими артистами гумористичного шоу!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати