Ліга Сміху. Стоянівка, 30, Стадіон Діброва

22 жовтня 2018, Пн. 19:00
Концерт-хол Юність Миколаїв, пр. Богоявленський, 39-А
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ "Ліги сміху"?

1. Побачити три суперкоманди!
2. Сміятися так, щоб забути про всі проблеми.
3. На один вечір перенестися в царство гумору і відриву.

22 жовтня в концерт-холі "Юність" відбудеться виступ трьох супергумористичних команд "Ліги сміху". "Стадіон Діброва", "Стоянівка" і "30" гарантують, що цього вечора ви продовжите своє життя, посміявшись від душі!

Компанія "Квартал-Концерт" не зупиняється у своїх прекрасних починаннях і продовжує гастрольні тури в новому сезоні. Тож усі регіони нашої країни незабаром відвідають кращі команди Чемпіонату України з гумору! Вболівальники і фани продовжать радіти особистій зустрічі з найпопулярнішим на сьогоднішній день гумористичним шоу - "Ліга Сміху"!

Отже, осінь 2018 обіцяє бути дуже веселою і смішною. На вас чекають команди 4-го сезону: чемпіони минулого сезону "Стоянівка" з Молдови, найбільш "доросла" команда з відповідною назвою "30" з Житомира та команда з Царичанки - "Стадіон Діброва".

Чекаємо на вас 22 жовтня, якщо ви готові сміятися від душі над найкращими мініатюрами і жартами команд. Тим більше, що їх ніколи не покажуть по телевізору! Отримайте особливе задоволення від особистої зустрічі з улюбленими артистами гумористичного шоу!