3 серпня 2019, Сб. 21:00
Готель Чорне Море Бугаз Одеса, с. Грибівка, масив 17
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Light Dreams в Одесі - фото №1 Light Dreams в Одесі
Light Dreams в Одесі - фото №2 Light Dreams в Одесі афіша
Light Dreams в Одесі - фото №3 Light Dreams в Одесі квитки
Light Dreams в Одесі - фото №4 Light Dreams в Одесі на concert.ua
Light Dreams в Одесі - фото №5 Light Dreams в Одесі фото

Про подiю

Музичний колектив Light Dreams, що входить в трійку кращих представників української електронної chillout сцени.

На даний момент - це дует двох музикантів, Олександра Ская і Ольги Кубик.

Датою створення колективу можна вважати 2013 рік. У той час до складу Light Dreams входило три людини і основний ухил в музиці був в сторону таких стилів, як Ethno Jazz і Chillout electronica. "Faces of Nature" став першим EP колективу, a композиції "Rain" і "Wind", з цього альбому, довгий час входили в ТОП 40 деяких європейських і американських радіостанцій в номінаціях Ambient / Chillout. З моменту створення групи, музиканти щільно гастролюють по Україні та за кордоном (Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Білорусі та Молдові), беручи участь у великих українських і зарубіжних фестивалях, час від часу, створюючи колаборації з іншими музикантами і групами.

У 2016 році Light Dreams стає дуетом, змінюючи своє звучання в бік легкого танцювального chillout / downtempo стилю, успішно проявляючи себе на таких великих фестивалях, як Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, Gogol Fest і Vibronica Music Festival.

Музика Light Dreams використовується в якості саундтреків до рекламних роликів і в fashion індустрії.

У 2018 році колектив випускає міні альбом "Time for Spring", який отримує позитивні відгуки у слухачів і музичних критиків. Зараз Light Dreams продовжують щільно гастролювати, працюючи над створенням нового якісного саунду.