Ліка

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8

Галерея

Ліка у Києві - фото №1 picture
Ліка у Києві - фото №2 picture
Ліка у Києві - фото №3 picture
Ліка у Києві - фото №4 picture
Ліка у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ліка"?

1. Відчути потужну енергетику постановки.
2. Наповнити вечір душевним теплом і щирістю.
3. Через певний час захотіти переглянути виставу знову.

Репертуар будь-якого театру проходить випробування часом. А ті постановки, які його витримують, стають як витримане вино - з ледь вловимими відтінками і нюансами, відточеною грою акторів і глибоким змістом. У київському театрі "Колесо" більшість вистав йдуть на сцені вже багато років. Серед них - особливі ветерани.

Вистава "Ліка" цього року відзначила своє 30-річчя! В основі постановки - однойменна п'єса Армена Зурабова. Це щирий, зворушливий і відвертий діалог двох сестер. Їхні долі пов'язані не тільки родинними узами, але і любов'ю до однієї людини.

Глядачі можуть самі переконатися, що у світі безліч різних поглядів на те, що таке кохання, сенс життя, сім'я... А ще разом з акторами вам доведеться відповісти на складні запитання. Що важливіше: почуття або розум? Чи можна виправдати зраду? І де межі тієї самопожертви, на яку ми готові піти заради близьких?

Ось уже багато років на сцені ролі сестер геніально втілюють актриси театру - Валентина Бойко і Наталія Надірадзе-Вронська (Заслужена артистка України). Вони чудово відчувають глядачів, майстерно підтримуючи цей тонкий внутрішній зв'язок. Дуже різні за зовнішніми рисами, до кінця вистави вони якимось чином досягають вражаючого ефекту: починає здаватися, що героїнь об'єднує не тільки внутрішня схожість, але і зовнішня. Адже не випадково багато в житті приймають їх за дійсно рідних сестер.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 6 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 19.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати