Ліка

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8

Галерея

Ліка у Києві - фото №1 picture
Ліка у Києві - фото №2 picture
Ліка у Києві - фото №3 picture
Ліка у Києві - фото №4 picture
Ліка у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ліка"?

1. Відчути потужну енергетику постановки.
2. Наповнити вечір душевним теплом і щирістю.
3. Через певний час захотіти переглянути виставу знову.

Репертуар будь-якого театру проходить випробування часом. А ті постановки, які його витримують, стають як витримане вино - з ледь вловимими відтінками і нюансами, відточеною грою акторів і глибоким змістом. У київському театрі "Колесо" більшість вистав йдуть на сцені вже багато років. Серед них - особливі ветерани.

Вистава "Ліка" цього року відзначила своє 30-річчя! В основі постановки - однойменна п'єса Армена Зурабова. Це щирий, зворушливий і відвертий діалог двох сестер. Їхні долі пов'язані не тільки родинними узами, але і любов'ю до однієї людини.

Глядачі можуть самі переконатися, що у світі безліч різних поглядів на те, що таке кохання, сенс життя, сім'я... А ще разом з акторами вам доведеться відповісти на складні запитання. Що важливіше: почуття або розум? Чи можна виправдати зраду? І де межі тієї самопожертви, на яку ми готові піти заради близьких?

Ось уже багато років на сцені ролі сестер геніально втілюють актриси театру - Валентина Бойко і Наталія Надірадзе-Вронська (Заслужена артистка України). Вони чудово відчувають глядачів, майстерно підтримуючи цей тонкий внутрішній зв'язок. Дуже різні за зовнішніми рисами, до кінця вистави вони якимось чином досягають вражаючого ефекту: починає здаватися, що героїнь об'єднує не тільки внутрішня схожість, але і зовнішня. Адже не випадково багато в житті приймають їх за дійсно рідних сестер.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати