Ліка

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ліка у Києві - фото №1 picture
Ліка у Києві - фото №2 picture
Ліка у Києві - фото №3 picture
Ліка у Києві - фото №4 picture
Ліка у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ліка"?

1. Відчути потужну енергетику постановки.
2. Наповнити вечір душевним теплом і щирістю.
3. Через певний час захотіти переглянути виставу знову.

Репертуар будь-якого театру проходить випробування часом. А ті постановки, які його витримують, стають як витримане вино - з ледь вловимими відтінками і нюансами, відточеною грою акторів і глибоким змістом. У київському театрі "Колесо" більшість вистав йдуть на сцені вже багато років. Серед них - особливі ветерани.

Вистава "Ліка" цього року відзначила своє 30-річчя! В основі постановки - однойменна п'єса Армена Зурабова. Це щирий, зворушливий і відвертий діалог двох сестер. Їхні долі пов'язані не тільки родинними узами, але і любов'ю до однієї людини.

Глядачі можуть самі переконатися, що у світі безліч різних поглядів на те, що таке кохання, сенс життя, сім'я... А ще разом з акторами вам доведеться відповісти на складні запитання. Що важливіше: почуття або розум? Чи можна виправдати зраду? І де межі тієї самопожертви, на яку ми готові піти заради близьких?

Ось уже багато років на сцені ролі сестер геніально втілюють актриси театру - Валентина Бойко і Наталія Надірадзе-Вронська (Заслужена артистка України). Вони чудово відчувають глядачів, майстерно підтримуючи цей тонкий внутрішній зв'язок. Дуже різні за зовнішніми рисами, до кінця вистави вони якимось чином досягають вражаючого ефекту: починає здаватися, що героїнь об'єднує не тільки внутрішня схожість, але і зовнішня. Адже не випадково багато в житті приймають їх за дійсно рідних сестер.

Чекаємо на вас!