ліквідація

27 грудня 2019, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ліквідація в Київ! Чекаємо вас 2019-12-27 о 19:00 на майданчику МКЦ ім. І. Козловського, Київ.
Ви можете купити квитки на Ліквідація на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


У багатьох це слово викликає асоціації з архаїчним інструментом з минулого.


Може бандура асоціюватися з актуальною сучасною музикою? Може! Ще як може. Це віртуозно доводить Роман Гриньківа - київський музикант з консерваторською освітою. Геній української сцени, прихильником його творчості є Боббі МакФеррін та Ел Ді Меолла. Бандуриста Романа Гриньків сьогодні знає весь світ. Блискучий виконавець, композитор, майстер з виготовлення Бандури., Народний артист України. У концерті прозвучати відомі авторські композиції у виконанні Романа Гриньківа і його друзів.

Уявіть собі, що одного вечора до вас приходить чиновник небесної канцелярії, ангел з портфелем - і повідомляє, що ваш земний шлях завершено ... Уявіть собі, що одного вечора до вас приходить чиновник небесної канцелярії, ангел з портфелем - і повідомляє, що ваш земний шлях завершено ...