Ліквідація

27 грудня 2019, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Вистава «Ліквідація» в Києві, МКЦ ім. І. Козловського.

ЧОМУ ВАРТО піти на «Ліквідацію» в Києві?

1. Талановита гра акторів нікого не залишить байдужим.
2. Можливість посміятися від душі.
3. Цікава подача зовсім не нової теми нікого не залишить байдужим.

ВИСТАВА «ЛІКВІДАЦІЯ» В КИЄВІ

Звичайний вечір не віщував ніякої біди, але тут раптово лунає зовсім незвичайний дзвінок. І на порозі квартири головного героя з'являється зовсім незвичайний відвідувач. До нього прийшов ангел з дорученням з Небесної канцелярії. Необхідно оформити документи перед від'їздом на небеса. Така заява стає малоприємною несподіванкою. А й справді, що може зробити герой, щоб зберегти своє життя?

Вічні теми – смерть і любов у повній мірі розкриваються у виставі «Ліквідація», створеній за мотивами п'єси Віктора Шендеровича «Два ангела, чотири людини». Приголомшлива гра заслуженого актора України Володимира Голосняка, Олега Шушпаннікова, Ігоря Метейко, Михайла Воробйова під керівництвом художника-постановника Ірини Давиденко нікого не залишить байдужим.

Непередбачуваний фінал ви зможете побачити в Києві в МКЦ ім. І. Козловського.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ЛІКВІДАЦІЯ»?

Ви можете вибрати і купити квитки на виставу «Ліквідація» онлайн на Concert.ua. Забирайте замовлення на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі. Також у вас є можливість оформити доставку кур'єром в будь-який зручний вам місце. Поспішайте придбати квитки і провести приголомшливий вечір.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати