Lil Morty

13 листопада 2020, Пт. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 249 грн.
від 249 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Концерт перенесено на 13.11.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Також можливий обмін квитків на майбутні події Організатора. З питання обміну прохання звертатися на електронну пошту [email protected]

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Чому варто піти на концерт Lil Morty?

1. Почути репера, який стрімко набирає популярність.
2. Оцінити пісні з потужним посилом.
3. За словами самого Lil Morty, відчути "звуки на смак".

Початок нового десятиліття ознаменується появою на світ нового альбому Ліл Морті.

Як завжди, повний нігілізму і рішучості, він засяє, на тлі бездушного конвеєра, де плодяться повсякденність і сірість навколо нас.