Lil Pump

28 травня 2020, Чт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1199 грн.
від 1199 грн.

Галерея

Lil Pump у Києві - фото №1 Lil Pump у Києві
Lil Pump у Києві - фото №2 Lil Pump у Києві афіша

Про подiю

Увага! Концерт перенесено. Нова дата буде оголошена найближчим часом. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38 080 033 04 75 та на пошту [email protected]

Чому варто піти на концерт Lil Pump у Києві?

1. Приєднатися до артиста, що започатковує нові музичні тренди.
2. Lil Pump є одним із найуспішніших представників нової хвилі хіп-хопу.
3. Концерт репера – це атмосфера абсолютної свободи та відриву.

Lil Pump у Києві

28 травня в клубі Stereo Plaza відбудеться виступ крутого репера із Флориди Lil Pump. Носій вільних поглядів та один із найяскравіших артистів сучасної школи хіп-хопу зарядить натовп.

Вже несила чекати й дуже хочеться почути той самий хіт Gucci Gang? – То купуйте квитки просто зараз. Обирайте кращі місця за гарною ціною!

Зрозумілі тексти та модна музика – зустрічайте Ліл Памп у столиці

Ліл Памп не брав багато років на «розкачку», а узяв та гахнув дебютний трек на Sound Cloud. Лише за півтора року у хлопця вийшов перший альбом. Неочікувана, але вельми прогнозована популярність прийшла стрімко, зробивши Ліла справжнім кумиром молоді.

Лише два роки знадобилося хлопцю на те, щоб стати всесвітньо відомим. Вільний та розкутий репер пройняв навіть власних хейтерів.

Сьогодні у Lil Pump – мільйони слухачів. Фани в захваті від простих текстів, що не мають нічого спільного з романтикою. Провокаційний вигляд Ліла – ще одна «фішка», що працює на користь його іміджеу. До речі, саме специфічні малиново-жовті дреди репера стали приводом для створення мему «Ещкере».

Lil Pump здобув чимало творчих перемог. Серед них – номінації Billboard Music Awards та MTV Video Music Awards. Трек Gucci Gang проглянули в YouTube 18 мільйонів користувачів всього лише за 4 дні. А у Billboard Hot 100 робота посіла 81-у позицію.

Де купити квитки на концерт Lil Pump в Києві?

Просто зараз замовте квитки на концерт Lil Pump у Stereo Plaza в Києві на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати