23 серпня 2018, Чт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 990 грн.
від 990 грн.

Галерея

Lil Xan у Києві - фото №1 Lil Xan у Києві
Lil Xan у Києві - фото №2 Lil Xan у Києві афіша
Lil Xan у Києві - фото №3 Lil Xan у Києві квитки
Lil Xan у Києві - фото №4 Lil Xan у Києві на concert.ua
Lil Xan у Києві - фото №5 Lil Xan у Києві фото
Lil Xan у Києві - фото №6 Lil Xan у Києві піти
Lil Xan у Києві - фото №7 Lil Xan у Києві дивитись
Lil Xan у Києві - фото №8 Lil Xan у Києві

Про подiю

Увага! Концерт Lil Xan скасовано!

Дорогі друзі.

Нам дуже прикро, але Lil Xan не вилетів до Європи у зв'язку із проблемами зі здоров'ям. Всі виступи Lil Xan в Україні, Німеччині та Росії скасовані. Про це нас повідомив менеджмент артиста сьогодні, 22 серпня.

Всі кошти за придбані квитки будуть повернені через квиткового оператора concert.ua з 4 вересня. Квитковий оператор зв'яжеться з вами найближчим часом з інструкцією про повернення квитків.

Lil Gnar їде до Києва і дасть повноформатне хедлайн-шоу в Зеленому театрі! Ті, хто вже придбав квитки на Lil Xan, можуть безкоштовно потрапити на концерт Lil Gnar, при цьому гроші за концерт будуть повернені через concert.ua з 4 вересня. Для всіх інших вхідний квиток на концерт Lil GNAR буде коштувати 300 грн.

Ця звістка нас дуже шокувала і ми неймовірно засмучені. Ми зробили все, що в наших силах, щоб концерт відбувся, але не все залежить від нас. Просимо вас поставитись із розумінням, адже для нас відміна виступу Lil Xan - це тяжкий удар.

З повагою, команда BANANA events.

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 374.17 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати