24-pay-mark Created with Sketch.

Лілія Давиденко та її учні

від 100 ₴

Про подiю

18 червня о 17-00 у Камерній залі Одеської обласної філармонії ім. Д. Ойстраха на вас чекає зустріч «З минулого до сьогодення».

Солістка філармонії, заслужена артистка України, доцент кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії ім. А. Нежданової Лілія Давиденко зібрала для концерту унікальний музичний букет з творів композиторів різних часів та епох, інакше кажучи, від Баха, Перголезі і Страделли до Берстайна.

Л. Давиденко – чудова, талановита співачка і чарівна жінка, вона навчає співу молодих хлопців. І в цьому концерті разом з вчителем будуть звучати голоси її учнів.

Отже, ви вже зрозуміли, що на цьому концерті ви отримаєте безліч неповторних вражень.

До зустрічі!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця
✅ Вікових обмежень не передбачено
⌚️ Тривалість: 60-90 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги концерт призупиняється. Фойє філармонії діє як бомбосховище.

Схожі події

МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру 22.06, 06.07 Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру Київ від 300 ₴ Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру 22.06, 06.07 Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру Придбати