24-pay-mark Created with Sketch.

Till Lindemann

16 листопада 2022, ср. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 2199 грн.
від 2199 грн.

Про подiю

Нова дата - 16 листопада 2022. Квитки залишаються дійсними

Звернення організатора

Шановні глядачі!
Епідеміологічна ситуація в світі погіршується, що накладає нові обмеження на міжнародні авіаперевезення, на в’їзд та перебування артистів та членів команди, а також проведення масових заходів в деяких країнах Європи.
На превеликий жаль, в даних умовах проведення туру Тілля Ліндеманна в зазначені раніше строки стає неможливим. У зв’язку з цим ми вимушені повідомити про перенос концертів туру на нові дати, в Києві концерт відбудеться 16 листопада 2022 року
16/11 – Київ
Всі придбані квитки залишаються дійсними на нову дату.

Просимо вибачення за незручності та сподіваємося на ваше розуміння.

Till Lindemann у Києві! Чекаємо на вас 2022-11-16 в 20:00 на локації Stereo Plaza, Київ.
Ви можете придбати квитки на Lindemann на Concert.ua онлайн.

16.11.22, Till Lindemann, Шоу "ICH HASSE KINDER", Київ, Stereo Plaza

Тілль Ліндеманн - ікона індустріальної сцени, фронтмен і голос гурту RAMMSTEIN, багаторазовий переможець премії "ECHO award" приїде до Києва зі своім новим шоу.

Навесні 2020 року проект Lindemann, шоу якого ми бачили в Києві, був закритий - Тілль Ліндеманн і Петер Тегтгрен завершили свою співпрацю.

16 листопада 2022 року в Києві Тілль Ліндеманн вперше зіграє в Україні зі своєю новою групою. Шоу TillLindemann відбудеться в рамках європейського туру "ICH HASSE KINDER".

Концерти Ліндеманна вражають енергією, в епіцентрі якої чути його вокал. У Тілля мільйони прихильників по всьому світу, артист володіє незвичайною харизмою, артистизмом та силою голосу. У концертах туру "ICH HASSE KINDER" ви побачите і почуєте те, за що так люблять Тілля у всьому світі. Багато металу, старих і нових хітів, унікальні візуальні ефекти і шоу, просочене найпотужнішою енергетикою одного з кращих рок-співаків сучасності.

Till Lindemann

Facebook

Instagram

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати