Лінія Маннергейма

7 березня 2020, Сб. 19:00
True Man Club Одеса, вул. Пушкінська 75
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Лінія Маннергейма в Одесі - фото №1 Лінія Маннергейма в Одесі
Лінія Маннергейма в Одесі - фото №2 Лінія Маннергейма в Одесі афіша

Про подiю

Лінія Маннергейма в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-07 о 19:00 на майданчику True Man Club, Одеса.
Ви можете купити квитки на Лінія Маннергейма на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на концерт "Лінія Маннергейма”?

1."Лінія Маннергейма” вперше їде з сольним концертом в Одесу.
2. Презентація першого студійного альбому "Конфіскат".
3. Цей музичний проект, зібрав в одну дрім-тім Жадана, Турчинова та Каданова, а ще об'єднав різні концепції звучання.

"Конфіскат" - перша повномасштабна робота "Лінії". До нього увійшли речі з двох попередніх міні-альбомів: "Де твоя лінія?" та "Бої без правил", а також зовсім свіжі треки, записані цього літа.

Прикметно, що гроші на запис музикантам зібрали слухачі після оголошення в соціальних мережах. Необхідну для запису суму було зібрано всього за кілька годин. Тож, харків'яни з чистим серцем презентують у березні свій "народний" альбом, вирушаючи в турне містами України.

Не прогавте!

Інші дати

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати