24-pay-mark Created with Sketch.

Аудіо-тілесно-візуальний перформанс {л`і‌н`ійі} в MOT

від 200 ₴

Про подiю

12 квітня проєкт {л`і‌н`ійі} представить в артпросторі «Модуль тимчасовості» аудіо-тілесно-візуальний перформанс. У своїх роботах артисти поєднують звуки, рухи тіла та відео у форматі імпровізації на задану тему

Про {л`і‌н`ійі}: Митці називають свій проєкт аудіо-тілесно-візуальним лайвдослідженням різних точок сприйняття: зору, слуху та тіла. У своїх роботах артисти поєднують звуки, рухи тіла та відео у форматі імпровізації — гра на контрабасі перетинається з електронікою, голосом та тілесними практиками, а весь процес транслюється у форматі відеоінсталяції на окремому екрані. Для кожного виступу обирається актуальна нині тема.

Назва {лі‌нійі} пояснює задум проєкту: кожен перформанс використовує перетин ліній із різних матеріалів як символізм до певних образів.

«Проєкт досліджує, що люди в потоці можуть знайти тут і зараз. Він досліджує, як можна відобразити людину, яка знаходиться переді мною та відображає мене, як точки сприйняття і людини-проєкції можуть існувати одна з одною, як вони можуть наповнити простір навколо та який вплив має глядач своєю увагою на створення сенсів та атмосфери».

Про перформанс: Виступ у MOT досліджуватиме тему непомітного в житті людини під час війни. Так митці хочуть звернути увагу на психологічні, емоційні чи фізичні стани, які залишаються непоміченими, не розпізнаються та не відчуваються за допомогою звичайних органів сприйняття.

Усі кошти із продажу квитків на цей перформанс ідуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії.

Кількість місць обмежена.

Зверніть увагу!

 1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 13:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.
 2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов'язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ продовжиться. У разі остаточного скасування івенту організатори розглянуть можливість повторного проведення.
 3. Охорона МОТ може попросити вас залишити в гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки та рюкзаки.
 4. Охороні надається право огляду сумок та рюкзаків на вході до експозиції.
 5. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а у разі потреби скористатися спеціально облаштованою вбиральнею.
 6. На спеціальні події не можна:
  • приносити будь-які види зброї та піротехніки, колючі та ріжучі предмети, газові балончики, аерозолі, отруйні, хімічні та інші речовини;
  • заходити до виставкової зали з великогабаритними речами, їжею та напоями;
  • курити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої, а також перебувати у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
  • здійснювати професійне та комерційне фото- та відеознімання без отримання дозволу від команди don't Take Fake;
  • заходити із тваринами.

Схожі події

Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином 14 липня 13:00, нд Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 600 ₴ Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином Вже не хочу 14 липня Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином 14.07 Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 600 ₴ Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином 14.07 Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер-клас з малювання об'ємних картин з вином 14.07 Майстер-клас з малювання об'ємних картин з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 800 ₴ Майстер-клас з малювання об'ємних картин з вином 14.07 Майстер-клас з малювання об'ємних картин з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Хрумко та чарівна ракета. Космікс 15.07, 16.07, 17.07 ... 26.07 Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київ, Київський планетарій від 200 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс 15.07, 16.07, 17.07 ... 26.07 Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київський планетарій Придбати