21 липня 2019, Нд. 22:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Вперше в Одесі 21 липня в клубі RED LINE відбудеться масштабна подія для любителів рок музики - LINKIN PARK TRIBUTE SHOW.

Шану і день пам'яті легендарному вокалісту Честеру Беннінгтону, голос і пісні якого надовго залишаться в пам'яті всіх цінителів жанру і самої групи. Атмосферу і енергетику оригінального складу LINKIN PARK відтворять гарячі і талановиті хлопці з групи RAIN DROPS, для яких честь грати цю музику. Також приємним сюрпризом для гостей буде то що на розігріві буде триб'ют 30 SECONDS TO MARS, у виконанні все тих же RAIN DROPS.

Триб'ют відразу двох топових західних груп на одній сцені, такого ще не було! Тебе чекає яскраве шоу і незабутні емоції. Приходь та поринь в атмосферу шаленого драйву, найпотужнішої енергетики та ідеального рок звучання.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати