Фестиваль анімації LINOLEUM

05 - 08 вересня 2019 14:00
Кинотеатр «Жовтень» Київ, ул. Константиновская, 2, м. Контрактовая площадь
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві - фото №1 Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві
Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві - фото №2 Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві афіша
Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві - фото №3 Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві квитки
Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві - фото №4 Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві на concert.ua
Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві - фото №5 Фестиваль анімації LINOLEUM у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати Фестиваль анімації LINOLEUM?

1. Найбільший показ авторської анімації в Україні: 250 фільмів із 40 країн світу.
2. Тематичні покази на будь-який смак. Експериментальна та еротична анімація, відеоарт, ретроспектива української мультиплікації, голландська чорна комедія, анімація для дітей, жіноча програма та багато іншого.
3. Щоденна освітня програма. Лекції та воркшопи від провідних аніматорів і режисерів.

LINOLEUM є єдиним міжнародним фестивалем анімації в Україні. Щорічно фестиваль об’єднує навколо себе найбільш вагомих представників анімаційної індустрії країни та світу, сприяє культурному обміну, розвитку та популяризації анімації в країні.

На меті фестивалю показати, що анімація — не тільки про дитячі мультфільми. На відміну від ігрового кіно, анімація має необмежені можливості, що роблять її універсальним інструментом будь-якої комунікації. Саме тому до неї все частіше звертаються представники різних індустрій та жанрів: від серйозної документалістики — до фантастики і горорів, від реклами великих брендів — до експериментального відеоарту.

Цьогоріч всі покази конкурсних та позаконкурсних програм відбуватимуться у культовому культурному місці столиці — кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26,).

Освітня програма буде проведена в креативному просторі IZONE, що також знаходиться на Подолі (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід у IZONE є безкоштовним.

Після придбання квитка необхідно зареєструватися за посиланням https://linoleumfest.com/uk/tickets

Слідкуйте за оновленнями програми на сайті фестивалю та у соцмережах.

Сайт: https://linoleumfest.com
Facebook: https://www.facebook.com/LinoleumFestival
Instagram: https://www.instagram.com/linoleumfestival/

Схожі події

STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 400 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 499 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 12 Подiй Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 4.12 - 08.12.2019