Odessa Classic: Лінус Рот

14 червня 2020, Нд. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Лінус Рот в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-14 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Лінус Рот на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Лінус Рот (скрипка), Камерний Оркестр Одеської Філармонії, Ігор Шаврук (дир.) В приміщенні Одеської філармонії.

В програмі
Мендельсон "Італійська симфонія"
Мендельсон Концерт для скрипки з оркестром мі мінор

Виступ німецького скрипаля Лінуса Рота на відкритті фестивалю ODESSA CLASSICS 2016, де він в супроводі Бельгійського Камерного оркестру феноменально виконав "Пори року" Вівальді стало вже легендарним серед одеських любителів музики. Фестивальна публіка постійно запитувала організаторів фестивалю коли ж відбудеться нова зустріч з улюбленим музикантом. І ось - довгоочікуване повернення Лінуса Рота на сцену фестивалю ODESSA CLASSICS! Скрипаль-віртуоз буде закривати програму фестивалю хітом скрипкового романтичного репертуару - знаменитим Концертом Мендельсона мі мінор.

За минулі 4 роки Лінус Рот додав до своєї колекції досягнень ще одну премію ECHO KLASSIK "за кращий концерт року-2017", став артистичним директором двох міжнародних фестівалей- в Ібіці і Оксенгаузен, і міжнародного конкурсу скрипалів імені Леопольда Моцарта в Аугсбурзі. Незмінною залишається скрипка, на якій грає віртуоз - іменний інструмент Страдіварі "Данкль" 1703 року.

Партнером Лінуса Рота в концертній програмі з творів Мендельсона стане Камерний Оркестр Одеської Філармонії та чудовий одеський Маестро Ігор Шаврук.