Odessa Classic: Лінус Рот

23 серпня 2020, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 14.06.2020 на 23.08.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Лінус Рот (скрипка), Камерний Оркестр Одеської Філармонії, Ігор Шаврук (дир.) В приміщенні Одеської філармонії.

В програмі
Мендельсон "Італійська симфонія"
Мендельсон Концерт для скрипки з оркестром мі мінор

Виступ німецького скрипаля Лінуса Рота на відкритті фестивалю ODESSA CLASSICS 2016, де він в супроводі Бельгійського Камерного оркестру феноменально виконав "Пори року" Вівальді стало вже легендарним серед одеських любителів музики. Фестивальна публіка постійно запитувала організаторів фестивалю коли ж відбудеться нова зустріч з улюбленим музикантом. І ось - довгоочікуване повернення Лінуса Рота на сцену фестивалю ODESSA CLASSICS! Скрипаль-віртуоз буде закривати програму фестивалю хітом скрипкового романтичного репертуару - знаменитим Концертом Мендельсона мі мінор.

За минулі 4 роки Лінус Рот додав до своєї колекції досягнень ще одну премію ECHO KLASSIK "за кращий концерт року-2017", став артистичним директором двох міжнародних фестівалей- в Ібіці і Оксенгаузен, і міжнародного конкурсу скрипалів імені Леопольда Моцарта в Аугсбурзі. Незмінною залишається скрипка, на якій грає віртуоз - іменний інструмент Страдіварі "Данкль" 1703 року.

Партнером Лінуса Рота в концертній програмі з творів Мендельсона стане Камерний Оркестр Одеської Філармонії та чудовий одеський Маестро Ігор Шаврук.