Linza Family Day

17 листопада 2018, Сб. 12:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Черная пятница!

Только 23/11 с 00:00 до 23:59 лови скидки на это событие: -60% на каждый второй билет. Выбирай билеты одной категории и скидка применится автоматически.

Чому варто піти Linza Family Day?

1. Навчитися готувати смачні страви для всієї родини, а потім всі разом їх же дегустувати.
2. Зайняти дітей веселим і корисним справою - складанням корисної тарілки.
3. Провести суботу з дітьми.

Вихідні з близькими і з користю!

Приходьте на Linza Family Day в Зелений кит. Буфет здорової їжі. Беріть своїх друзів і близьких, діткам теж буде чим зайнятися.

У програмі: кулінарний майстер-клас від бренд-шефа Smartline Group Sergii Boiko і ресторатора, бренд-шефа Зелений кит. Буфет здорової їжі. і Penka Cafe Дар'я Барабанщикова (Daria Barabanshchykova).

- Вас навчать готувати:
- Домашню Фанту
- Корисну лляну кашу з Суперфуд
- Бурякове песто
- Вега-трюфельні цукерки
- Гарбузовий суп

Після закінчення майстер-класу спільний обід всього приготованого.

Для дітей:

майстер-клас, на якому інтерактивно і весело пояснять, що таке здорове харчування, як харчуватися здорово і чому це круто.

Приходьте на Linza Family Day і стаєте частиною спільноти, яка проводить час корисно!

Вартість квитка для дорослих 200 грн. Дітям безкоштовно за попередньою реєстрацією http://bit.ly/2Daofa4

Схожі події

ROMANTIC FRANK SINATRA У САДУ -10% на кожен 08 червня 19:00, Сб ROMANTIC FRANK SINATRA У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 330 грн. ROMANTIC FRANK SINATRA У САДУ Вже не хочу 08 червня ROMANTIC FRANK SINATRA У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Kyiv Wine 08 червня 12:00, Сб Kyiv Wine Київ, Kyiv Wine від 850 грн. Kyiv Wine Вже не хочу 08 червня Kyiv Wine Kyiv Wine Придбати