Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон

18 листопада 2018, Нд. 18:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Наталії Фаліон і групи Лісапетний батальйон?

1. Ювілейний концерт, на якому Наталія Фаліон збирає всіх своїх зіркових друзів.
2. Важка артилерія яскравого українського гумору завдасть потужного удару.
3. Вперше в історії українського шоу-бізнесу аматорський колектив із села дає великий сольний концерт у палаці «Україна».

18 листопада у Палаці Україна висадиться знаменитий «Лісапетний батальйон» Наталії Фаліон. Грандіозний концерт популярного колективу неможливо пропустити!

«Лісапетний батальйон» – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави. І тепер ви станете свідками підкорення цими артистами головної сцени країни. 25 років колектив прикольних і веселих жінок йшов до настільки серйозного концерту. І тепер вони, ясна річ, готові «вистрілити» так, що мало не здасться.

Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна впізнати сусідку, подругу, себе. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.

На вас чекає грандіозне шоу від Наталі Фаліон і її «Лісапетного батальйону». Це 4 години жартів, сміху і, звичайно, улюблених пісень. Гостями вечора стануть група «Фрістайл», Павло Зібров, Віталій і Світлана Білоножки, Оксана Пекун, Петро Чорний, Анатолій Гнатюк, Олександр Кварта, група «Фаля» та інші зірки сцени. Ведучим концерту стане Петро Мага. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати