Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон

18 листопада 2018, Нд. 18:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Наталії Фаліон і групи Лісапетний батальйон?

1. Ювілейний концерт, на якому Наталія Фаліон збирає всіх своїх зіркових друзів.
2. Важка артилерія яскравого українського гумору завдасть потужного удару.
3. Вперше в історії українського шоу-бізнесу аматорський колектив із села дає великий сольний концерт у палаці «Україна».

18 листопада у Палаці Україна висадиться знаменитий «Лісапетний батальйон» Наталії Фаліон. Грандіозний концерт популярного колективу неможливо пропустити!

«Лісапетний батальйон» – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави. І тепер ви станете свідками підкорення цими артистами головної сцени країни. 25 років колектив прикольних і веселих жінок йшов до настільки серйозного концерту. І тепер вони, ясна річ, готові «вистрілити» так, що мало не здасться.

Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна впізнати сусідку, подругу, себе. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.

На вас чекає грандіозне шоу від Наталі Фаліон і її «Лісапетного батальйону». Це 4 години жартів, сміху і, звичайно, улюблених пісень. Гостями вечора стануть група «Фрістайл», Павло Зібров, Віталій і Світлана Білоножки, Оксана Пекун, Петро Чорний, Анатолій Гнатюк, Олександр Кварта, група «Фаля» та інші зірки сцени. Ведучим концерту стане Петро Мага. Побачимося!