Наталя Фаліон і Лісапетний Батальйон

13 лютого 2020, Чт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Наталя Фаліон і Лісапетний Батальйон в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-13 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Наталія Фаліон і Лісапетний Батальйон на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на концерт Наталії Фаліон і групи Лісапетний батальйон?

1. Найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави.
2. Важка артилерія яскравого українського гумору завдасть потужного удару суцільного позитиву.
3. Спеціальна Різдвяна програма.

Грандіозний концерт популярного колективу «Лісапетний батальйон» Наталії Фаліон неможливо пропустити!

«Лісапетний батальйон» - найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави. І тепер ви станете свідками підкорення цими артистами головної сцени країни. 25 років колектив прикольних і веселих жінок йшов до настільки серйозного концерту. І тепер вони, ясна річ, готові «вистрілити» так, що мало не здасться.

Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їх пісні - історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна дізнатися сусідку, подругу, себе. Тому-то і заслужили яскраві артистки всенародну любов.