Лісова пісня

16 березня 2019, Сб. 19:00
Центр культури і мистецтв МВС України Київ, вул. Пилипа Орлика, 16/12
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Лісова пісня у Києві - фото №1 Лісова пісня у Києві
Лісова пісня у Києві - фото №2 Лісова пісня у Києві афіша
Лісова пісня у Києві - фото №3 Лісова пісня у Києві квитки
Лісова пісня у Києві - фото №4 Лісова пісня у Києві на concert.ua
Лісова пісня у Києві - фото №5 Лісова пісня у Києві фото

Про подiю

Написана більше ста років тому поетична драма «Лісова пісня» і сьогодні торкається найпотаємніших куточків душі наших сучасників і заохочує до пошуку шляхів до гармонії у стосунках з природою.

Прем’єрний показ славнозвісної драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», що відбувся сьомого грудня 2018 року на сцені Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, став новим відкриттям для глядачів нескінченних глибин творчості видатної української поетеси. Тут поєдналися і щемне почуття любові до батьківщини авторки твору, і філософське простеження режисером-постановником вистави важкого шляху людини до гармонії у її стосунках з природою, і творчі пошуки талановитих артистів щодо переконливого втілення ліричних образів «Лісової пісні» у сценічному дійстві.

Злагодженому акторському ансамблю вдалося відтворити на сцені дивовижну атмосферу цієї поетичної казки-феєрії, донести до глядача високу духовність Лесиної трагедійної пісні про порив людини до щастя, про складні болісні шляхи до нього. Надзвичайно мрійливий і ніжний образ лісової царівни Мавки (арт. Катерина Ткачук) чарує й приваблює не тільки казкових лісових створінь – вогненно-поривчастого Перелесника (арт. Євген Бондар) і нестримного, невгамовного Того, що греблі рве (арт. Микола Лемешко), а й пробуджує світлі й чисті почуття в душі «людського хлопця» Лукаша (арт. Олександр Манастирський), про що промовисто виспівує його дивна сопілка.

Різнобарвним і багатоликим постає у спектаклі світ природи, яскраво представлений лісовими мешканцями: мудрі й суворі Лісовик (арт. Валентин Корінь) і Водяник (арт. Анатолій Ковальський), граціозні й чарівливі Русалка водяна (арт. Ксенія Макієвська) і Русалка польова (арт. Анна Владович), мстивий лиходій Куць (арт. Сергій Носенок), камінно-невблаганний і страшний Той, що в скалі сидить (арт. Сергій Лефор). Проте, всі вони у своїй розмаїтості живуть у гармонії зі світом природи, розвій якої плине згідно з порами року. Натомість у світі людей втрачено гармонію і в стосунках з природою, і поміж собою. Не розуміють одне одного, неначе вихідці з різних світів, чуйний до природи і люблячий її Дядько Лев (засл.арт.України Олександр Куковєров) і злостива й жадібна Лукашева мати (засл.арт.України Антоніна Баглій). Власними руками робить своє життя нещасним вдовиця Килина (арт. Наталія Гнатенко), яка не тямить, що руйнуючи і знищуючи, щастя не збудуєш…

Зворушені глядачі бурхливими оплесками дякували творцям цього незабутнього феєричного дійства, захоплено аплодували режисеру-постановнику, заслуженому діячу мистецтв України Вірі Тимченко.

Актори та персонажі
Мавка - арт. Катерина Ткачук
Лукаш - арт. Олександр Манастирський
Дядько Лев - засл. арт. України Олександр Куковєров
Дядько Лев - арт. Альберт Лукашов
Мати Лукашева - засл. арт. України Любов Колесникова
Мати Лукашева - засл. арт. України Антоніна Баглій
Килина - арт. Світлана Бойко
Килина - арт. Наталія Гнатенко
Перелесник - арт. Петро Великий
Перелесник - арт. Євген Бондар
Той, що греблі рве - арт. Микола Лемешко
Той, що в скалі сидить - арт. Едуард Брагіда
Той, що в скалі сидить - арт. Сергій Лефор
Водяник - арт Анатолій Ковальський
Лісовик - арт. Валентин Корінь
Куць - арт. Сергій Носенок
Русалка водяна - арт. Вікторія Пеняєва
Русалка водяна - арт. Ксенія Макієвська
Русалка польова - арт. Світлана Сурай
Русалка польова - арт. Анна Владович

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019