Лист очікування

30 жовтня 2019, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Лист очікування.

Рапсодія завдовжки в життя

Вистава на 2-х діях

Південний курорт, останній вечір відпустки, приморський ресторан, випадкове знайомство, пристрасна ніч ... Для москвички Віри і одесита Кості це маленьке курортне пригода стало б лише епізодом в житті - якби не вимовлена вранці наостанок майже жартома фраза Віри: «Якщо це любов - зустрінемося рівно через рік на тому ж місці, в той же час! »Виявилося, що це любов. Любов з великої літери, яка спонукала Віру і Костянтина почати свої життя заново - з чистого аркуша - листа очікування щастя ... Щорічні побачення двох таємних коханців в різних містах і країнах. Реалії минулого і відчуття справжнього. 30 років людських відносин за дві години сценічного часу - рапсодія завдовжки в життя.

Полюбився багатьом глядачам п'єса Олександра Марданя в новій режисерській інтерпретації: режисер-постановник Євген Лавренчук - уродженець Львова, випускник курсу видатного українського режисера Романа Віктюка в РАТІ (ГИТИС), заслужений діяч культури Польщі, керівник Польського театру в Москві, знайомий одеситам за виставами «Сутінки богів »і« Танахшпіль ».

Тривалість - 2 години


Схожі події

Стриптиз 10 липня 19:00, Пт Стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Стриптиз Вже не хочу 10 липня Стриптиз Театр на Чайній Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» 11 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Вже не хочу 11 липня Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Будинок Клоунів Придбати