Лист очікування

26 червня 2019, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Лист очікування.

Рапсодія завдовжки в життя

Вистава на 2-х діях

Південний курорт, останній вечір відпустки, приморський ресторан, випадкове знайомство, пристрасна ніч ... Для москвички Віри і одесита Кості це маленьке курортне пригода стало б лише епізодом в житті - якби не вимовлена вранці наостанок майже жартома фраза Віри: «Якщо це любов - зустрінемося рівно через рік на тому ж місці, в той же час! »Виявилося, що це любов. Любов з великої літери, яка спонукала Віру і Костянтина почати свої життя заново - з чистого аркуша - листа очікування щастя ... Щорічні побачення двох таємних коханців в різних містах і країнах. Реалії минулого і відчуття справжнього. 30 років людських відносин за дві години сценічного часу - рапсодія завдовжки в життя.

Полюбився багатьом глядачам п'єса Олександра Марданя в новій режисерській інтерпретації: режисер-постановник Євген Лавренчук - уродженець Львова, випускник курсу видатного українського режисера Романа Віктюка в РАТІ (ГИТИС), заслужений діяч культури Польщі, керівник Польського театру в Москві, знайомий одеситам за виставами «Сутінки богів »і« Танахшпіль ».

Тривалість - 2 години


Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Хор ім. Г. Верьовки 31 липня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 31 липня Хор ім. Г. Верьовки Одеський театр Опери та Балету Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати